Chyby Zeus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $$®¢±{HONZA}±¢®, 11/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosim vas dneska som strielal jedneho hráča a pozeram že čo to je?
    mal 6x Zeus a 3x iris. Mam aj fotku. Neviete čo to je?
     
  2. svi1

    svi1 User

  3. a je to iba dočasna chyba alebo keď dostanem tie letouny tak mi ostanu? Diki :)
     
  4. Tak tiež som si všimol, že niektorý hráči to tak majú dnes som videl minimálne 3. Zaujímalo by ma ako sa to bude riešiť :)
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pokud někoho takového uvidíte, klidně sem na fórum dejte jeho profil. Chyba je hlášená a ve stadiu řešení.
     
  6. Dobre :) dneska som už videl 5 a podarilo sa mi 1 zachytiť na screen.
    http://prntscr.com/bf757v
    Jeho profil naťukať neviem :D
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  8. Naposledy upraveno: 11/6/16
  9. Phantom38

    Phantom38 User

    Dobrý podvečer stalo sa mi že som otvoril bednu a zrazu mi začalo pisat ze som dostal Letoun Zeus a napisalo to 10-krát a zrazu som ich mal 10 tak som to radsej nahlasil a neviem co s tym mam robit lebo uz mam 8 iris ale nemam ich aktivne lebo mam stale aktivne tie Zeusy ID: 166043089 na servery cz3
     
    Naposledy upraveno: 18/6/16
  10. VolcanoSVK

    VolcanoSVK User

  11. ddavidd11

    ddavidd11 User

  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz vyse roka neobjavil pripad s tymto bugom, tak si dovolim temu uzavriet uz.

    Uzavrete,LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.