žiadosť o Unban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Olala♫, 19/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Olala♫

    Olala♫ User

    Dobrý Deň ! Práve som dostal Ban za "nevhodný Nick", Neviem čo je toto za degenerovaná komunita ale ja osobne si myslím "♫HØvNØćuć♫" Nikoho nepohoršuje, Nepoburuje,Hráči ma už pod takýmto menom poznajú a nebudem si ho meniť, ak rok nikoho neurážal , nemyslím si že teraz poburí celé národy.


    Server : škandinávia
    Banner :Neya[CM

    Dotaz : viem že majú 15 roční admini radosť z banov ale toto sa fatk nepatrí !

    Vopred ďakujem
     
  2. Logan

    Logan User

    Tak Ti degenerovana komunita udeluje ban aj na forum a ozvi sa az Ti vyprsi ban na fore, ty sa ukludnis a potom si mozeme pohovorit o Tvojej ziadosti znova :p

    Ban a Lock!
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Ještě jsem neviděl 15ti letého moderátora, natož administrátora. Zdá se že máš opravdu bujnou fantazii.

    Btw: ty nevidíš nic pohoršujícího na slovu hovnocuc? V tom případě doporučuji brýle, ač pochybuji že ti pomohou...
     
  4. Korben

    Korben User

    Olala♫ Ja ako jeden člen degenerovanej komunity ti v rámci svojej právomoci predlžujem ban na chat na rovných 30 dni , a uvidíme čo na to povie ešte šéf tejto degenerovanej komunity, či si nedáš pauzu aj od hry.
    Dúfam že potom bude pán doktor spokojný a môže si v kľude cucať exkrementy.

    Edit : Len doplním že tento nick si si zmenil dnes o 11:41:06.
     
    Naposledy upraveno: 19/3/14
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Neviem odkial si zobral,ze tolko rokov ma niekto v nasom teame,ale si na velkom omyle,kedze ziadost na post moderatorov si mozu davat len plnoleti hraci.No myslim si,ze tvoj post dostatocne vypoveda o tvojej inteligencii a o nicku nevraviac.:confused:

    Precitaj si toto:Jak správně přispívat na forum
    Pretoze s takymto prejavom na fore nepochodis.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.