Žiadosť o zmenu e-mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem THE•┼KłŁŁER•[EłÇ™], 31/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, mám taký problém že si moja sestra nechtiac zablokovala e-mail na ktorom som mal tiež Darkorbit a momentálne neviem zmeniť heslo a ani nič podobne a ani nebudem vedeť pozerať e-maily od Bigpointu. Týmto sa chcem spýtať či sa nedá zmeniť e-mail bez toho aby som musel potvrdiť bezpečnostný link. Bol by som veľmi vďačný keby sa to dalo lebo hrám už dosť dlho a teraz neviem čo s tým. Za odpoveď vopred ďakujem.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zmenit email sa da len potvrdenim linku,ktory ti pride na povodny email.Pokial bol zablokovany,tak to uz musis riesit s tym,kto to zablokoval.A ako je mozne,ze tvoj ucet je na sestrinom emaile?? toto nam vysvetli.
     
  3. Bol cas ked m isli po učte a musel som chytro zmenit e-mail. Sestra mala jeden stary na ktorý chodily len e-maily na hry a tak si založila novy a na tento už kaslala.
     
  4. Korben

    Korben User

    Zmenu musíš previesť len ty a to potvrdením na autorizovanej emailovej adrese. Inak to nejde.
     
  5. Aha. OK ďakujem za odpoveď len to som chcel vediť. A ma to aj svoje výhody lebo mi potom nevedia zmenit heslo na DO a v tom pripade ani ukradnuť učet.

    To je všetko môžte LOCK.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pozor na vyzvy na lock.Pokial nemas dalsie otazky alebo si spokojny s odpovedou,tak staci napisat,ze uz nemas viac otazok alebo tema je tym padom zodpovedana napriklad.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.