Zpetná vazba Zima ešte nekončí / Diskusia

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Punisher, 8/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher Smažeš prosím tě ty dva první moc děkuji. :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. PanMajster

    PanMajster User

    Muj sutazni prispevok je v poriadku? Je velkost toho obrazka OK, neni maly?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - moze byt taka velkost, vsak nemusi to byt obrovsky plagat, priblizne tak ako som ja dal uvodny obrazok.
     
  5. Honzin

    Honzin User

    Kolik můžu vložit soutěžních obrázků?
     
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pravidlá súťaže:
    • Každý hráč môže súťažiť iba s jedným herným účtom (s jedným globálnym ID).
    --------------------
    Ps:eek: počtu se v pravidlech nezmiňují tak že asi můžeš
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/18
  7. Honzin

    Honzin User

    Já bych to tedy nechal na jeden globální ID účtu Jeden obrázek.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Honzin Presne tak. Nakoľko súťažiť by sa malo, výlučne a len s jedným obrázkom.
    Nech si hráč, dá na tom skutočne záležať & vydá zo seba maximum a to tým, že podá najlepší výkon. Aspoň podľa seba.
    --------------------
    Rozhodne, dobrý artista teda maliar, zrovna nie som. A hviezdy mi namaľovať, zrovna dobre, nikdy nešli.
    Osobne sa mi najviac páči súťažný príspevok od VayneSVK1. Nakoľko je štýlovo a veľmi precízne prepracovaný.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/18
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    I když se jedná o diskuzi k soutěži na fóru, i zde platí pravidla fóra, vyhněte se tedy prosím psaní multipostů, díky.
     
  10. mohu se zeptat, jak poslat obrázek ?
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= User

  12. Možná naštvu hodně lidí a mnozí mě nebudou chápat, ale vyřadil bych všechny přízpěvky které nejsou ČESKÉ.
    Na fóru a na chatu je povolený jazyk čeština a slovenština. Jiné jazyky tu nemají co dělat.
    Jsem normální a hodně tolerantní člověk a 90% věcí umím ignorovat, ale už mě vážně vytáčí že jako čech v české republice musím neustále kolem sebe trpět ten umělý americký paskvil.
    Jestli musíte používat všude angličtinu, tak si ty přízpěvky vystavujte tam kde tomu rozumí a kde tak mluví.
    Sem to podle mě nepatří. Tady se mluví a píše česky a slovensky.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bezejména*cz máš pravdu, ale tá sa rozhodne takýmto násilníckym spôsobom nepresadzuje.
    Vysvetli mi prečo nesúťažíš, len kritizuješ? Skús vytvoriť niečo takéto, len Ty sám, z vlastnej dielne.
    - Súťažných príspevkov je veľmi veľa a posúdiť ich kvalitu, bude fakt herkulovský výkon. ;)

    To, že je u niektorých anglický text, ešte neznamená, že nesmú súťažiť. O tom rozhoduje porota.
    V ktorej zrovna nie si. Osobne nevidím na obrázkoch s anglickým textom nejakú chybu. Asi som
    fakt, rozumovo menej zdatný. :D Nemusel si zrovna tak, vyraziť na nich útočne.
    Práveže, ma prekvapuje ich lepšia precíznosť a štýlovejší prejav. Nakoľko tá prepracovanosť je hodne, čo do seba.
    - Prosím skús niečo také vytvoriť Ty, a až potom budeš mať to právo, ich tak veľmi výrazne a ostro kritizovať. Vďaka.
     
  14. Nejsem inteleguálně nadaný a proto jen násilnickým způsobem napadám spoluhráče. To víš. Mentálně zaostalý vidlák se v podobných soutěžích nemá šanci umístit. Nemám dost pastelek a času abych něco takového dokázal nakreslit.
    Umím jen nakreslit čáru a to ještě musím mít pravítko a dva lidi aby mi radily.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bezejména*cz - myslim, ze na tuto sutaz netreba byt nejaky dobry grafik, aby hrac nedokazal nieco pekneho vytvorit ;) Navyse plati, ze zo vsetkych platnych sutaznych prispevkov vyzrebujeme 8 hracov, ktori dostanu premko na mesiac. Podla mna to je dost lukrativna odmena len tak za obrazok :)
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Bezejména*cz
    No tak o tom by se dalo polemizovat Angl. výrazy jsou dnes v češtině běžné používané a zavedené to z více důvodů. Některé angl.výrazy nemají v češtině vhodný nebo výstižný ekvivalent a jejich použivání a je tudíž upřednostňováno zvláště v odborných diskusích . Také může být použit i k zdůraznění . Pokud jde o daný soutěžní příspěvek, může se jednat o cizince hrajícím na uvedených CZ serverech a pokud tomu tak není , tak čistě z mého hlediska jako němčináře svůj příspěvek tím ochudil o pointu, neboť sice jsem některým běžným výrazům porozuměl, ale už jsem byl líný použít překladač :) Každopádně dal si s tím obrázkem práci a není to důvod na vyřazení příspěvku ze soutěže, ale to už nechme na odbornou porotu ;)
     
  17. Punisher : nejsem soutěživý typ a nemám potřebu zde prezentovat svou tvorbu.
    Je velmi jednoduché (pro mne) prohlídnout bibli, vytahat z tama spoustu obrázků a v programu to poslkádat dohromady, stejně jako není problém najít pozadí plochy z vesmírnou tématikou, najít přes vyhledávání desítky obrázků na doplnění a pohrát si z barevnými filtry atd.
    to všechno není problém.
    Jen se mi prostě nechce (pracuju jako návrhář, konstruktér)

    *Firefox1* : u mne tím obrázek ztrácí na kvalitě.
    Když už si s tím někdo vyhraje - a je vidět že někteří ano - tak nevidím jediný důvod proč tam ten nápis nedát v češtině, když už ho musely logicky napsat v angličtině (a je jedno jestli se jedná o cizince. Je na CZ / SK fóru, tak snad logicky předpokládám že rozumí česky a slovensky. Jestli ne, tak tu nemá co dělat ne ?)
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nemá co dělat, to vážně. S tím by si dovolil, nesouhlasit. Má také jisté právo hrát a soutežit na našich serverech, jako my na jejich.
    Jestli má rovnaké kvality jako našinci so souteži o nejlepší obrázek s vesmírnou zimní tematikou, tak proč ne? Nech vyhraje, ten lepší.
     
  19. PanMajster

    PanMajster User

    Ja si myslim ze sme na cz/sk forum takze texty by tam mali byt v nasich jazykoch. Ked tam nie je meno hraca ako v hre pri lodi alebo anglicky napis tak to mohol od niekoho okopirovat. Je rpavda, ze sa da ukradnut obrazok, cez photoshop tam dat svoje meno v hre ku lodi a napis v nasom jazyku ale aspon ten clovek nad tym stravi nejaky cas.... A mimochodom neviem ci sa mi to zda, ale minimalne jeden hrac (nebudem menovat) tam dal obrazok ktory uz niekde bol. Nebola takato sutaz aj minuly rok? Lebo ked ano, tak ten obrazok som videl tam...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.