Zpetná vazba Zima ešte nekončí / Diskusia

Diskuze na fóru 'Oficiální hry fóra' zahájená uživatelem Punisher, 8/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Děkuji :)
    -------------------
    a vyherne obrazky se budou vybiryt nebo se budou losovat ?
    -------------------
    vybírat *
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/2/18
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ǤŁαĐᎥคtσɌ - je stanovene, ze 3 umiestnenia budeme vyberat my modi a dalsich 8 bude losovanie, kde rozhodne nahoda ;)
     
  3. ok děkuji moc :)
     
  4. ID 49989074 SEVR int7
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    *=KavaleR=* údaje doplněné. Snad se ozve i andrejsk, přijít případně o odměnu kvůli chybějícímu ID by byla škoda. :)
     
  6. Muzu poslat obrazek jeste v prubehu zitrka? :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Trochu mi chýba možnosť oceniť príspevok a ukázať tak svoje sympatie voči hráčom, škoda... :)

    Prispel som ako zatiaľ jediný ručne kresleným obrázkom, nie je to dúfam problém, či?
     
  9. PanMajster

    PanMajster User

    Prečo neni možnosť ocenit nikde? nie iba pri sutaznych prispevkoch ale normalne na forum
     
  10. Ocenovani u soutezi neslo ani nejde, taky me to stve. :)

    PanMajster, jinde na foru to normalne jde ;).
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sutaz som uz uzatvoril, takze teraz nas bude cakat vyber 3 najlepsich prispevkov a taktiez aj losovanie 8 dalsich cien. O vsetkom budete informovani tu na fore ;)
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  12. andrejsk

    andrejsk User

     
  13. MINNORIT

    MINNORIT User

    nestihol som tuto sutaž :mad:... škoda nabuduce hadam bude čas :D
     
  14. Trochu doufám, že pokud získám to premko na měsíc, tak to dostanu už ten den.. Schválně nehraju, abych se pak lognul a získal i ten bonus za 25. den s premkem :-D No uvidíme :)
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Shadowhacker - vylsedky budu zname az zajtra a pripisanie bude do 48 hodin, cize to zial nestihne byt pripisane.
     
  16. Ako to vyzerá s výsledkami? Viem že nič nevyhrám ale už by som to aspoň chcel vedieť:D:D:D
     
  17. PanMajster

    PanMajster User

    Aj mňa by zaujimali vysledky...
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Takze prebehlo zrebovanie a vyhodnotenie sutaze a tu su vysledky. Dakujeme vsetkym hracom za ucast ;)
     
  20. Tak neskrývam veľkú radosť z výhry, je to pre mňa veľká česť :) Gratulujem aj ostatným výhercom v súťaži, myslím že každý obrázok mal svoje osobitné čaro a každý si dal na ňom záležať a snažil sa vydať zo seba všetko čo dokáže.

    Ďakujem moderátorom fóra za usporiadanie ďalšej skvelej súťaže a za skvelé ceny, myslím že všetci si veľmi vážime vašu snahu urobiť radosť komunite českých a slovenských hráčov aj takouto formou. Ešte raz veľká vďaka za vašu iniciatívu a starostlivosť :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.