Zimní mise 18 (těžká obtížnost)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ^miradeaf^, 20/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Chtěl bych se zeptat na Zimní mise 18 (těžká obtížnost)
    viz: Znič Lordakia 5x na nepřátelské mapě x-5.

    Kde to je prosím?
    Totiž na 1-5 a ani na 2-5 nemám ještě přístup.
    Mám level 13.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mas nizky lvl na to,aby si splnil tuto ulohu:
    Level 14: 40.960.000 BS, Prístup na mapu X-5 na nepriateľskom území
    Pokial chces splnit tuto ulohu musis dat lvl 14.Ak si napriklad firma VRU,tak nepriatelske mapy x-5 su tie,co si pisal 1-5 a 2-5...a pristup nemas kvoli nizkemu lvlu.

    Este nejake otazky k teme?
     
  3. Sid

    Sid Guest

    Mno kdyby bylo snadné pro každého splnit tento úkol, nebylo by v názvu těžká obtížnost.
     
  4. EnZet

    EnZet User

    Presneji ono to je snadne splnit pro kazdeho, ale ne kazdy k tomu ma podminky.. :)
     
  5. Sid

    Sid Guest

    Nesouhlasím, podmínky v hře máme všichni stejné, jediné na čem záleží je pouze osoba, která chce hrát a proto také hraje. Znám hráče, kteří dali poctivě patnáctý level do týdne od založení účtu.
     
  6. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Co to je za blbost.
    Já myslel že ty ukoly jsou pro všechny.
    Sice některé úkoly byli extremně těžké,ale vždycky jsem úkoly splnil i když to trvalo hodiny.
    Do....
     
  7. Sid

    Sid Guest

    Jak jsem psal, úkoly jsou pro všechny, ale ne pro ty, kteří stojí na portu a chatují v hře.
    Ti totiž bohužel nemůžou mít nic nahráno, když se jen pouze vykecávají.
    Poté si jdou většinou ještě na svoji neschopnost stěžovat i na fórum. :)
     
  8. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Nepiš že ty úkoly jsou pro všechny když je to blbost.Radoby moderátore.

    Pokud je tento úkol splnitelný pouze od levelu 14,tak se to tam má napsat.Splnil jsem tento úkol 18 na 80% a ted ho musím pustit,protože ho nemohu splnit?.HA
     
    Naposledy upraveno: 20/12/13
  9. Sid

    Sid Guest

    Ha, máš pravdu rádoby hráči. A kdo dá víc? Místo toho, aby jsi si ten level nahrál se budeš rozčilovat na fóru a vypisovat jak je to nespravedlivý?

    No tak vypisuj, ale nikdy nic není zadarmo.
     
  10. Korben

    Korben User

    ^miradeaf^ A by si hral poriadne na jednom servery, tak už máš minimálne level 15 a ťažké úlohy sú pre hráčov ktorý už majú niečo za sebou, stretnúť taký cukrík na horných mapách je na jednu salvu. :D Jednoducho slabšie úlohy sú stvorené presne preto aby aj slabší hráči mohli plniť zimné úlohy.;)
     
  11. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Jasně... Hraju málo? každý den tu trávim 8hodin.
    A hraju 14 dní a dostal jsem se až na zač.Kapitán.
    Jen jsem chtěl říci že pokud tento ukol vyžaduje level 14,tak se to tam má napsat.Nerozčiluju se.
     
  12. Korben

    Korben User

    Na jenom účte máš nahraný level 9 , na druhom level 13, ak by si hral len na jednom tak už máš určite 14 . :) Ale to nemení nič na tom že ťažké úlohy sú pre hráčov ktorý majú level aj na horné mapy a toto je jeden s dôvodov.;) Tieto úlohy nerobím, nemám na to čas , ale myslím že aj tak by si nemohol urobiť kvôli levelu všetky úlohy.
     
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Tezke ulohy jsou pro hrace s vetsim levelem a hlavne s pristupem na horni mapy.

    Jinak proc si stezujes az ted? Kdyz uz byla uloha na streunery na x-8 a tam se take nedostanes.

    Myslim ze zde neni co resit, protoze kdyz hrac nedokaze pochopit ze tezke ulohy jsou pro vyssi levely,tak tu jen spamuje.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.