Zimní úkoly speciál a finále

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†prchlik†«, 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám následující dotaz ohledně splnění posledních zimních úkolů.
    předpoklad je, že všechny denní zimní úkoly mám splněné a tak 30.12. mám nárok plnit speciální zimní úkoly. Ty musím splnit, abych mohl jít na finálové úkoly.
    Jak speciály, tak finále nemají časový limit 24hod., ale slot na úkoly mám jenom jeden.
    A nyní k dotazu.
    Je pondělí 30.12. a nemám čas splnit úkoly, a chtěl bych je splnit až 1.1. nebo 2.1.....budou v té době tyto úkoly ještě možné přijmout, to znamená budou v nabídce? A pokud ano a dodělám je, zaktivují se mi finálové úkoly?

    Kdybych náhodou speciály 30.12. zvládl a tím pádem budou aktivní finálové úkoly, budou tyto k dispozici na přijmutí i později než jenom 31.12.?
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Obávám se, že budeš muset úkoly přijmout a splnit v den, který budou v nabídce.
     
  3. a to jsem číst nechtěl SIDe...:)...je mi jasné, že když udělám v pondělí speciály a pak jeden finálový a druhý přijmu, tak ten druhý si už dodělám kdykoliv, protože tam není časový limit.....jedná se mi hlavně o to, jestli tyto úkoly, konkrétně už jenom speciál a finále, budou v nabídce ještě nějaký ten den po 31.12. nebo aspoň ty finálové. kdyby se to dalo zjistit bylo by to super, aspoň by člověk věděl, jestli má ty úkoly udělat hned nebo tyto poslední počkají až se probere ze silvestrovské kocoviny
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Tak na to zatím ani my nemáme odpověd,promin.Určitě bude minimálně 24 hodin,jako na všechny zimní úkoly.Jakmile se dozvíme víc,dáme Vám vědět.
     
  5. pokud u toho ukolu není časový limit tak ho přijmi a bude aktivní furt ;) u dýňové akce to tak taky bylo
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Pochybuji o tom, že by bylo možné finálový úkol přijmout ještě 1.1.2014.
    pokud děláš oba, budeš muset minimálně jeden stihnout udělat, aby jsi ten druhý mohl alespoň přijmout.
     
  7. já mám kapku jiný problém : mám rozárku, malý účtík trdlika a původně náhradní účtík exRozárku (vznikla při těch mylných banech)
    na všech lodičkách jsem dělala úkoly naprosto stejně , ale výsledek je :
    rozárka má lehký i těžký speciál
    trdlik nemá žádný
    exRozárka má jen lehký speciál
    mohl by mi někdo vysvětlit, proč nemají všichni stejně za stejné snažení ??

    děkuji za odpověď
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Tak já jsem to pořádně nepochopil,účet Tvrdík ti jako nenabízí žádný zimní úkol,nebo jen ty speciály?
     
  9. Sid

    Sid Guest

    Stačí jeden úkol vynechat a už není nárok na speciál.

    Minulý týden byl dost problematický úkol na sběr, je dost pravděpodobné, že to spousta hráčů v limitu nestihla posbírat.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Kenny

    Kenny User

    a platí to, že na finálovou misi je potřeba minimálně 3 speciální ?
     
  12. účet trdlik - hotové má to co ostatní a nedostal dnes nic

    jediná exRozárka nestihla "těžký" ve sběru kamínků, jinak rozárka i trdlik se svými "trojkovými" sběrači stihli i ten.

    mimochodem - i v ukončených úkolech je lehce zmatek = některé udělám, odměna je a přitom v hotových se neukáže o_O;)

    jejda,něco jsem asi zvrtala, že se můj dotaz objevil " v okýnku" :oops:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/12/13
  13. Zeus

    Zeus Guest

    **rozárka** Naposledy jsem ti slučoval postíky,použij "Upravit" a sluč si příspěvky dohromady,jinak vytváříš multiposty,což není povoleno,ok?? Příště by mohly následovat trestné body
     
  14. Sid

    Sid Guest

    Bez ID účtů se ti na to ani kolegové podívat nemohou, ale řekl bych, že jsi prostě někde nesplnila nějaký úkol.
     
  15. omlouvám se o_O ,je tu všechno nějaké nové, asi mi přišlo to minulé jednodušší :)
    příště se polepším ;) (doufám)
     
  16. mam otazku ohladom splnenia: ak dneska primem tazku finalovu, mozem ju zajtra dokonci, alebo mi zmizne? diky android
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™ΛИĐЯØΪD™ - kedze nie je casovo ohranicena,tak po prijati by ti mala ostat.
    Samozrejme odporucam ju spravit co najskor,kedze za nejaky cas mozu prist dalsie specialne ulohy a hrac moze mat aktivnu len jednu specialnu.
     
  18. ok ja viem len tymze ja robim lahku a este mam dost casu a pri PC som dost dlho tak som sa opytal ale ja ju spravim tak do tyzdna lebo sa mi nechce "ponocovať" tak ju budem robit zajtra a dalsie dni... Punisher ďakujem za odpoveď, pomôže mi to :)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som tiez prijal tuto finalovu ulohu a necham si ju,ked budem mat viac casu a hlavne,ked budem mat 50%+10% booster na BS.Pokial niekto zvykne kupovat uridko(5000+) pocas dostupnosti 50% BS boostra,tak za finalovu ulohu to da pekne vela BS navyse.
     
  20. ja akurat spravim novy level :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.