Ziskání kreditů na aukci

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pavlinka1, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Zdravím a pozdravuji.
    Na serveru cz1 vznikl večer poprask kvůli aukcím a to denní a týdenní. Jeden hráč tam naházel cca. na lodě a designy 10 mld. kreditů?Nevím jestli je v klanu, ale pokud má lvl. 15 a odehráno 292 hodin na ůčtu, tak nevím jak získal tolik kreditů? Vidím, že má titul boxman a to tedy jde naboxíkovat tolik kreditu nebo nastřílet?
    nick ‹‹‹‹гдѕґ››‹‹щежои›››
    profil:
    http://cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=5bicv&profileCheck=DgqDK&lang=cs
    Děkuji za prověření nebo odpověď.
    Ještě je tam jeden hráč, ale ten je v klanu, tak předpokládám, že mu klan ty miliardy poslal- u toho hráče nahoře nevím jestli je nebo není v klanu a podle niku ho hráči nějak na mapách neviděli létat.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pavlinka1 - mohli mu tie kredity naposielat este pred obmedzenim posielania kreditov.Ak prave nema klan,tak to neznamena,ze nebol v ziadnom po vyplatenie,vsak prave preto sa zaviedlo toto obmedzenie,aby hrac,co ma nahratych par hodin a nizky lvl nemohol dostat z klanu niekolko mld. a vydrazit si vsetky elitne lode a designy.
    Omezeni vyplaceni kreditu z klanu 24.4.2014
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Pavlinka1 já bych doplnil jednu podstatnou informaci, kterou jsi opomněla. Daný hráč má hned nad odehraným časem uvedeno toto:

    Tudíž měl pár let na to, aby mohl vydělat slušné krédo přes skylab ;).
     
  4. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    Hodně jsem nad tím přemýšlel a asi to bude nějaký fanoušek, co ho baví jen skylab a nebo má svatou trpělivost a za pár let bude třeba feg a začne do toho sypat penízky. Nebo zavřeli závisláka a za pár let ho pustí nebo nějaký tatínek založil účet miminku a mají čas, tak jen šetří.Ale hodit 5 miliard na loď citadela, když se draží max. za 2 miliardy a kredity se vracejí, tak je vidět, že hře se moc nevěnuje.
    Jdu spočítat, kolik se dá za 2 roky skylabem bez premka naposílat.

    P.S. pro pana Zafoda, ty aby sis nerýpnul. Je mi jasné, že je třeba vzít na zřetel všechny možnosti.Ale jsi všímavý a samozřejmě, že jsem si všiml, že účet je starý, ale nahraný čas je divný.
    ok
    nedá se zjistit, kolik má cti?

    tak za 2 roky a 5 měsíců se dá naposílat skylabem 10,3 mld kreditů.Pokud má hráč 500 000 cti,aby prodával za 1000 kreditů. Bez premka- loď goliath a posílat co 6 hodin skylab. Do aukce naházel ale podstatně víc. Nu což, zřejmě slušný oddíl.
    Jeho trpělivost mu můžeme závidět.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/14
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud má citadel, pár protokolů na skladový prostor, pak stačí poslat jednou denně a získá necelých 16 milionů za den i bez prémka. S prémkem by mohl posílat 2x denně a získal by tím asi 31 miliónů denně (Skylab to zvládá vyrábět). ;)
     
  6. Korben

    Korben User

    HEROBRINE Hráč si mohol kredit nahrať, posielať skylab a dostať s klanu , keď že ten hráč je aj v klane.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    TRIXT?
    kolik teda je ten nákladový prostor? a bez premka to pošleš 2x za den?
    bez premka to trvá 2x déle ne?
    a proto si ted dražil citadelu na jistotu za 5 miliard?

    je to spořílek, co nelítá. což uš
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj ZOHANe, já psal, že bez premka to pošleš jen jednou denně. S premkem 2x.

    Citadela má 8000 s kompresí bez premka, čtyři protokoly po 12% dají 48%, tedy 11840.

    Zaslání bez premka trvá skoro 24 hod, proto bez premka 1x denně.

    S petem a obchodním mechanismem se to dá prodat (při alespoň 500.000 cti) za 15,4 mil. kreditů.

    P.S. Já citadelu nedražil.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Počítáš s tím, že posílá citadelou 1x denně. Proto ji on včera teprve dražil?Takto jsem to myslel.
    Je to asi tak, že boteři naházeli krédo do klanu a postupně se vyplatili.Měli při akci tzv. 72 hodin jim vzít i nalítané urko a kredity a byl by klid.
    Pokud byl nebo je v nějakém klanu, tak bych to asi dále nehrotil. My se na účet nepodíváme, tak nevíme, co na něm dělal nebo dělá.
    Chtěl bych vidět jeho vybavení peta,profil pilota(8 sb) a hlavně,kolik má cti?
    Výpis z deníku za poslední týden, pak by člověk viděl, co na účtu dělá?
    Nešlo by zveřejnit jméno klanu?
    P.S. pokud vyrábí jen promerium, chtěl bych vidět,kolik má sepromu v lodi, když ho nevyrábí? aby skylab jel naplno.
    Chápu,že to jsou spekulace,ale pokud mu to všechno poslal kdysi klan(před tím omezením od BP), tak je pak tato diskuse zcela zbytečná.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Ach táák, máš pravdu, s citadelou to opravdu dělat nemohl. ;-)
     
  11. Crystal

    Crystal User

    na tvojom mieste by som sa nato vykaslal, ono ho nikto preverovat nebude aj ked je to teda uprimne velmi velmi divne, a teda hodin ma skutocne malo, a aby niekto posielal 2?5 roka len skylab sa mi zda trosku uz na psychiatriu

    nahrat to urcite nenahral za 200 hodin :D viem ako sa zaraba co i len miliarda z full vybavou tak tento to sotva nahral s flaxami :)

    jedine by mu to mohol poslat niaky klan pred obmedzenim, ale uprimne to musel byt dobre divny klan ked mu poslal tolke miliardy, co uz....
    http://sk.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/duplikace-kreditu-pres-aukci.59049/#post-472758
    toto ma zaujalo..je mozne ze by toho vyuzil?

    a ked je taky hlupy a zbytocne draho to vydrazil to je jeho chyba
     
    Naposledy upraveno: 12/5/14
    *G*O*L*E*M* tohle ocenil(a).
  12. No nezlobte se ma mě, ale tohle by se prověřit mělo, já jsem si toho včera taky všimnul a dnes jsem ho před chvílí videl v aukci na oba Aegis designy za 1 MLD každý. Po chvíli ho na Elite někdo přehodil, ale tohle nevěřím že si mohl naposílat. Mám z dob, kdy byl jen 1 hangát 2 účty a na jednom hruju jen občas ale posílám pravidelně každý den. a 10 MLD jsem tam nikdy neměl. A ano s premkem, citadelou a pet prodávacím protokolem se dá vydělat cca 30 M za den, ale hráč co má 300 hodin že by to měl takhle vychytané? navíc když citadelu koupil teprve včera? To je fakt výsměch.
    Navíc, pokud by se podíval do historie aukcí, tak by tam na citadelu hodil 1,5 MLD a měl by ji. Tohle je někdo komu na krédu vůbec nezáleží a každý kdo si krédo nahrál poctivě tak přemýšlí, jak ho využít účelně. Tohle není ten případ.
    PS: docela by mě zajímalo, jak je možné, že se včera vydražily 2 stejné elite designy na citadelu:

    Citadel Elite Designy †ORB!ŤÁK... 321.030.123
    Citadel Elite Designy ****ŦØP-Ģ... 321.030.123
    to hodili oba ve stejnou chvíli naprosto stejnou částku? Já nevím, ale ty aukce fungují nějak divně.
     
    Naposledy upraveno: 12/5/14
    Pavlinka1 tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Tu aukcie neriešime a hráč ktorého tu obviňujete nemá na účte nič čo by nasvedčovalo o podvode.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.