Zistenie ID/BIG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cruzeN#, 9/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cruzeN#

    cruzeN# User

    Dobrý deň,potrebujem ID svojho učtu ktorý je zabanovaný ale nema ho ako zistit kedze ucet ma ban a nemozem sa nanho dostať...Prosím pomožte mi niekto :(
     
  2. tak asi ti ID nikto nepovie mal si si ho zapisat a ban si ries na podpore hry,forum nieje na to
     
  3. cruzeN#

    cruzeN# User

    určite som si ho mal zapisať ked som hral normalne nikdy som nič nezapol nikdy som neporušil VOP a dostal som ban
     
  4. nenadaval si alebo si nezdielal s nekim ucet ?
     
  5. cruzeN#

    cruzeN# User

    za nadavanie nemoze byt perma ban aj keby som neviem čo napisal a nič som nezdielal ten učet bol odjakživa moj a nie nenadaval som sice som mal nejake bany na chat ale to bolo nič
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    cruzeN# Podíval jsi se do emailu, jestli jsi někdy nekomunikoval s podporou, tam bývá ID uvedené. Také se podívej na screeny pokud máš, kde by mohly být vidět. Nebo pokud jsi někdy dříve na starém fóru či tady na novém řešil ban na chat, účastnil se soutěží, tam jsi také ID musel uvést.
    Nebo sem vlož alespoň přesné jméno a server na kterém se účet nachází.
     
  7. cruzeN#

    cruzeN# User

    s podporou som nekomunikoval potom prezeral som asi 200 screenov ani na jednom ID na fore som po prvy raz v zivote čiže ani som sa neučastnil suťaží a tu je
    meno: .....HOBBIT.....
    server: cz2
     
  8. Korben

    Korben User

    Žiadny taký nick mi na CZ2 nenašlo.
     
  9. cruzeN#

    cruzeN# User

    ten ucet je zabanovany ako ho chceš najsť
     
  10. Korben

    Korben User

    Že by som mal nejaký modul ktorí mi môže pomôcť nájsť účet ? Avšak aj na to potrebujem v celku presne informácie.
     
  11. cruzeN#

    cruzeN# User

    neviem čo ti viac napisat viac toho nemam
     
  12. Korben

    Korben User

    Ten nick ktorý si dal je tvoj nick v hre ?
     
  13. cruzeN#

    cruzeN# User

    ked sa prihlasujem to je ten nick
     
  14. Korben

    Korben User

    Tak mi daj nick ktorý máš v hre.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.