Zjištění ID

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem eduardo, 2/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eduardo

    eduardo User

    Ahoj od dnešního rána se nemohu příhlasit píše mi to errorcalm down když sem psal na podporu chtějí po mně ID které si nepamatuji dříve se dalo nalogovat na jiný server a z toho napsat ale to už dnes nejde a tak se chci zeptat co mám dělat BIG nemám jelikož si vše kupuji přes PSC
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Základem je opravdu si ID někam odložit, bez něj je velmi komplikované dohledat konkrétní účet.

    Odpověz podpoře hry na předchozí ticket a udej jim co možná nejvíce informací o svém účtu. Jaký nick máš na herní mapě, na jakou emailovou schránku máš účet propojen, o jaký server se jedná atd.

    Více ti neumím poradit.
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    když si píšeš s podporou tak v e-mailu,který ti oni napíší jsou základní informace o BP ale i o tvým účtu a mělo by tam být mimo jiné i tvé ID. Teda to tak alespoň bylo...
     
  4. eduardo

    eduardo User

    Ok děkuju zkusím
     
  5. Korben

    Korben User

    eduardo Nemal si na starom fóre náhodou žiadosť o unban , alebo neprispel si do nejakej súťaže Tam by mohlo byť tvoje ID.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    eduardo - napis nam,ze ci sa ti podarilo najst to ID,pripadne,ci sa uz vies prihlasit na ucet a vsetko je ako ma.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval, pre neaktuálnosť uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.