Zľavy v obchode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜☆☞WildShooter☜☆☞, 3/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Ahojte, začal som po rokoch hrávať a chcem sa opýtať či ešte bývajú zľavy v obchode. Boli raz za čas na boostre, logdisky, kľúče a podobne.
   
 2. Dlouho, dlouho nejsou. Na novém serveru PvE, jméno globál, tam je všechno jinak. Když nechceš, nemůžou tě střílet hráči, jen NPC a občas nějaká mina :D. Tak tam byla nějaká akce 20% sleva na všechno a různý balíčky, které na jiných serverech nebyly.
  Myslím tím slevy, kdy na hlavní stránce jsou procenta na obchodě.
   
  Naposledy upraveno: 4/1/21
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 4. Aha, tak predsa len sa oplatí to sledovať. Díky a ešte jedna otázka. Pri kúpe zľavy cez payment sa táto zľava vzťahuje aj na klikanie brán cez víkend ?
   
 5. *Firefox1*

  *Firefox1* User

  Ani nezačínej ... vrátil ses do blbý doby :cool: a jak vidno chceš do toho investovat !!! Už to není ta hra co bývala, FlashPlayer končí a kvalitní nový klient stále nikde, hra nestabilní plná autíček, chyb, servery padaj a pokud se nestane nějaký zázrak tak DO padne nejspíše taky. Nikoho neodrazuji, je to tvá volba ;)
   
 6. MrKat2000

  MrKat2000 User

  Ano zlava sa vztahuje aj na klikanie bran bez premia 75U s premiom 70U cez vikend okrem PVE servera 55U tusim.
   
 7. Díky za info, pekný deň všetkým.
   
 8. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku