zľavy

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem klingon139, 3/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. klingon139

    klingon139 User

    dobrý deň, chcem sa spýtať kedy budú zľavy na formácie. Za odpoveď vopred ďakujem
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    klingon139 - boli casy, ked zvykli byt v obchode zlavy na formacie, mechanizmy, atd... Ale zial BP to uz zrusilo a len vynimocne sa objavia zlavy (Miniakce Díkůvzdání) No ak sa rozhodne BP spravit nejaku zlavu na tieto predmety, tak to sa hrac dozvie priamo v hre, pripadne na fore. No momentalne taketo informacie nemame.
     
  3. klingon139

    klingon139 User

    dobre ďakujem a ešte by som sa chcel spýtať či bude nejaký zimný event (nehral som to dlho začal som znovu na jar 2019 a predtým naposledy 2014) a pamätám si ze boli také darčeky ako bonusové boxy nevieš či budú?
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nemáme žádné informace.:rolleyes::rolleyes::rolleyes: BP chrlí pořád spoustu novinek a staré zvyklosti se neopakují. Momentálně spíše opravují zabugovbanou
    gru, ale blíží se kvapem datum narozenín, tak budeme nahánět ''synka'' v bludišti a určitě budou i nějaké boxíky, aby se pilot rozhodnul, co bude dělat.;)
    Bývalo zvykem, že prosinec býval plný akcí, úkolů a podobných věcí(zimní hry), ale doba se mění asi.
    No uvidíme za pár dní, až se zveřejní informace, které nemají.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    klingon139 - treba citat oznamenia na fore a urcite sa dozvies, ked bude k dispozicii nejaky event.
     
  6. xXNANUKXx

    xXNANUKXx User

    Ahoj,chcem sa spytať na jeden detail,ked že posielam vyslanie,ktore je v ponuke,občas mi prinesu R02 alebo R05,prémiove kupony ktore neviem ako a kde najsť či použiť,poradi niekto?Vopred dik
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    xXNANUKXx, ?? Kdyby jsi četl pozorně a s porozuměním FAQ k této novince, tak by jsi zjistil :
    Přinašeči
    Piloti, kteří pročesávají galaxii, aby obsloužili ochotné zákazníky. Vyznačují se svou charakteristickou řadou lodí – naprosto nepoužitelných k boji, ale skvělých pro oslovení dobrých kupců.

    Exkurzní jednotka galaktické brány
    Zvláštní žeton využívaný přinašeči k napájení galaktických bran během průzkumu. Lze vyrobit v systému Montáž s využitím solidu a uridia.

    PrimeCoupon
    Speciální kupón akceptovaný přinašeči za okamžité splnění jejich služeb.
     
  8. xXNANUKXx

    xXNANUKXx User

    Dík a sory za smap,trebalo ho nakliknuť jak je na výprave.