Zlyhanie prihlásenia do hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kacenka.cze, 31/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, milí správcovia fóra, spoluhráči, piloti z firiem,
    podľa názvu tématu asi už viete, o čo sa jedná. Na niektorých serveroch sa nemôžu naši hráči pripojiť do hry, keď zadajú prihlasovacie údaje. Ja osobne nemôžem na Česko 3, na facebooku čítam, že aj Škandinávia nejde a ďalšie. Nemyslím si, že problém bude u nás, ale aj môže byť.

    Pingtest
    [​IMG]

    Speedtest
    [​IMG]

    Javatest
    Congratulations!
    You have recommended Java installed.
    Version 7 Update 67

    Prehliadač
    Google Chrome
    Verzia 35.0.1916.153 m
    64-bit
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. Já mám vše aktuální - před 3ma dnama stažené a někdy to jde a někdy ne ... co to je ? omg -_- prosím o radu .. kámoš se nelogne vůbec -_-
     
  4. Áno, základnú údržbu tiež.
    Testoval som aj cez prehliadače Comodo Dragon, Google Chrome, taktiež aj Internet Explorer. Zaujímavé je, že IE mi jediný ide - teda iba sa prihlásiť. Potom odkliknem denný bonus a znovu naskočí stránka s errorom.

    Aktualna verzia mojej javy je 7.0.670
    ID sem ani nemusím dávať, pretože tento problém má viacero hráčov a aj sa priznám, že som si ho nestihol zapísať.
     
  5. bandaliro

    bandaliro User

    Zdravím,mám ten samý problém na cz1 s přihlášením přetrvávající poslední 3 dny.Nejprve mi nejde načíst webová přihlašovací stránka D.O.(webová stránka není dostupná),po 2-5-ti pokusech,kdy se to podaří,se to samé opakuje s přihlášením do hry.Aktuální mám vše a čistím pravidelně.

    [​IMG]53073307
     
  6. Korben

    Korben User

    Netreba robiť paniku, ak je problém tak si treba počkať na opravu.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Neaktuální téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.