Změna Emailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Frostikk, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Frostikk

    Frostikk User

    Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli je možnost změnit email pez použiti starého emailu. Důvod je že hru jsem si před 3 lety registroval na firemni email bohužel v listopadu minulého roku jsem u nich zkončil a nemám možnost email změnit ...
    Předem děkuji za odpověd jak tento problém řešit...
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Bohužel, bez aktivačního linku na tvém starém e-mailu, není změna možná.
     
  3. Frostikk

    Frostikk User

    Takže mám učet kde mám přes 1.500 hod nahraných a nějaké Kč poslane a když se cokoliv pokazi jsem bez emailu a tudiž i bez účtu.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Ano to je možné. A ani si nemůžeš vyzvednout třebas bonusový kód.
     
  5. Korben

    Korben User

    Frostikk Bez emailu sa nikam nepohneš.
     
  6. Frostikk

    Frostikk User

    A kde se mám dotázat na možnost řešení. Chápu že účet je pevně vázán na email ale může nastat i takový problém jako mam já. Takže bych chtěl poprosit Administrátora aby se zeptal někoho z vyšších míst popřípadě mě dal kontakt abych si to dořešil. Díky
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Frostikk s tim ti nikdo nepomuze. Pokud nemas pristup na email,tak nemuzes menit heslo, email a nebudes dostavat kody.
     
  8. Frostikk

    Frostikk User

    Takže prostě já mám učet bez emailu , tím pádem nemá cenu hrát protože se mě může stát něco z účtem a už ho neobnovim . BP to odmítá řešit tím pádem přijde o hráče který dával BP peníze.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Frostikk - obvinujes BP,ze to odmieta riesit,ale koho chyba bola nezmenit si email na iny,ked si vedel,ze tam koncis?
     
  10. já mám taky takový problém. Email mi nejspíš zrušily protože heslo které jsem používal nefunguje a když chci požádat o změnu tak mi piše že jmeno neexistuje. Plně tě chápu jak se cítíš. Přišel jsem nato až tehdy kdy se rozesílaly ty kody.
     
  11. Korben

    Korben User

    Frostikk Nehnevaj sa na mňa , ale ako náhle mám firemný email a viem že vo firme končím, tak okamžite presmerujem všetko potrebné na nový email.

    _Knedlík_xD to či ti email zrušili alebo nie, si musíš zistiť u svojho poskytovateľa emailu.
     
  12. Frostikk

    Frostikk User

    Já se nezlobím jen prostě je daný problem za který si můžu sam ale ocenil bych aspon pokus ,třeba ty Korbe napsat někomu z vyššich míst co ej za probléma jestli ej možnost to nějak řesit. Nech se mě zeptají třeba kolikrát jsem měl premium účet nebo kolikrát jsem si zaslal sms na uridium , nebo kolikrát jsem si zmenil jmeno a jake byly. Já si myslím že někdo nad vámi by mi třeba 2 minuty svého času věnoval aby si přečetll email od admina z CZ serveru.
     
  13. Korben

    Korben User

    Frostikk Úprimne ti napíšem , že aj keby som akokoľvek chcel, tak to nikto neurobí aj keby sa to stalo mne. A to myslím vážne.
     
  14. Frostikk

    Frostikk User

    OKi i tak děkuji za ochotu :)
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.