Zmena emailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jaritko, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaritko

    jaritko User

    Zmenil som si email zo zoznamu na gmail, pretože mi tam ani po nastavení whitelistu nechodili vouchery. Na nový mail mi prišiel potvrdzovací link, na ktorý som klikol a tým som to považoval za vyriešené. No vouchery stále nechodia a potvrdenie o platbe mi prišlo na starý mail.
    ID: 63162383
    Server: GE1
     
  2. Korben

    Korben User

    Kedy si robil zmenu emailu ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    12.06.14, to bolo naposledy, skúšal som to aj predtým asi 2x.

    Edit: No napríklad 2.7. som si dal poslať zabudnuté heslo a to mi došlo na nový mail. Keď som si však kúpil premium potvrdenie o platbe došlo na starý.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/14
  4. Korben

    Korben User

    jaritko Údaje o platbe ti chodia z banky , tak asi preto ti chodia výpisy na starý email.

    Všimol si si že Gmail je rozdelený na viac schránok ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jaritko

    jaritko User

    OdDarkOrbit <mail@email.bigpoint.com> [​IMG]
    PredmetPotvrdenie platby
    DátumSun, 27 Jul 2014 20:27:06 +0200 (CEST)
    Neviem, či je toto z banky, ale to je vedľajšie.
    To rozdelenie som si všimol, malo by to chodiť do oddelenia "propagácie". Schválne som si založil nový účet s novým gmailom a tam mi došiel voucher k dominancii, no k mailu na účet, s ktorým hrávam nič.
     
  6. Podobný problém jsem řešil zkraje roku. Diskutoval jsem ho tady na fóru, prověřoval jsem možné příčiny (nezapnutí newsletterů, spamový koš, blak list) a na nic jsem nepřišel. Takže jsem se smířil s tím, že holt mám smůlu. A pak mi asi za měsíc (?) začali kódy chodit. Dodnes vlastně nevím proč. Jediné, co mě napadá je to, že jsem taky měnil mail a DO z nějakého mě neznámého důvodu trvá delší dobu, než začnou newslettery na nový mail posílat. A vzhledem k tomu, že jsi měnil mail 3x (jestli jsem to dobře pochopil), tak by to mohl být i tvůj případ.
    BTW - To potvrzení o platbě mi taky tenkrát přišlo na starý mail.
     
  7. jaritko

    jaritko User

    Áno, skúšal som to viac razy, pretože sa stále nič nedialo. U Teba to bolo asi za mesiac u mňa od posledného pokusu prešli 2 mesiace a nič. Uvidím ako to dopadne pri ďalšom zasielaní, aj keď podľa toho čo sa tu popísalo som myslel, že s gmailom nebudú žiadne problémy.

    Edit: V nedeľu som si kupoval premko a potvrdenie mi zas prišlo na starý mail. Skúšal som to aj na podpore a tu je odpoveď: Dobrý deň,
    podpora hry riesi iba technicke problemy s chodom serverov a hernych uctov. Nie ziadosti a otazky tohto smeru.
    Vseobecne otazky ohladne hry piste na forum prislusnej hry, kde sa Vam spoluhraci pripadne nas moderator pokusi pomoct ich vyriesit a objasnit.

    Takže má niekto nejaký nápad alebo mám počkať na zasielanie ďalšieho voucheru, ktorý mi s najväčšou pravdepodobnosťou nebude doručený?

    21.03.15 Edit: Takže opäť rovnaký problém, na vedľajší účet mi prišiel voucher k Dominancii, no na hlavný zase nič.
    Čo sa týka potvrdení o platbe, tie mi chodia už na aktuálny mail. Bolo to treba nastaviť v platobnej oblasti, zistil som to po skončení platnosti karty pri zadávaní novej.
     
    Naposledy upraveno: 25/3/15
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.