Změna firmi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Staford™, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Staford™

    Staford™ User

    Dobrý den dneska sem si měnil firmu z eic na mmo na cz1.Prvně když sem to udělal mi napsalo (změna není možná) a podruhé mi to zas naskočilo že to nejde až na potřetí mě to pustilo.Spolklo mě to dohromady 20.000 uri a 6.500.000 cti takřka nemám skoro žádnou,prosím o vyřešení tohodle problému.

    moje id: 63718894
     
  2. Korben

    Korben User

    Poprosím ťa aby si napísal na podporu hry a do vyriešenia problému radšej nehraj.
     
  3. Staford™

    Staford™ User

    Tak sem psal na podporu a ti mi toho moc neřekli odkazujou zas na forum tak nwm :(
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Přečti si pořádně email, je to určitě jen automatická odpověď (že tvůj požadavek byl zaregistrován) a máš počkat než se ti ozve pracovník podpory.
     
  5. Staford™

    Staford™ User

    Už se to řeší,napsaly že to poslali na jiné odělení že daj vědět
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Hlavně by jsi měl uvést na správnou míru své předchozí tvrzení, jelikož to nevrhá na podporu dobré světlo.

    Tobě přišla automatická odpověď, ve které je samozřejmě i odkaz na fórum s komentářem, že zde ti mohou v jistých případech také pomoci, nebo že zde můžeš svůj problém konzultovat.

    Bylo by fajn zde napsat, že jsi e-mail vlastně nečetl a trochu jsi se unáhlil :).
     
  7. Staford™

    Staford™ User

    Prosim o uzamčení kdybi to bylo možné děkuju už je to snad vyřešené
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.