Změna Hesla

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den,
    Potřebuji si nutně změnit heslo,
    ale email nechce přijít. Email mám od googlu.
    Poradíte mi ?
     
  2. strapo

    strapo User

    musiš čakať mne to raz trvalo cely deň
     
  3. Crystal

    Crystal User

    ono viackrat sa stalo ze je stym problem, niekedy proste nechodia alebo pridu neskoro

    skus to znova, ked to nepojde pockaj do zajtra, ked ani potom kontaktuj podporu
     
  4. Kenny

    Kenny User

    Zkusil jsem to, stále nic. Počám tedy.
    Obdržel jsem zprávu, že někdo ví mé heslo od acc.
    Nikomu jsem heslo nedával, heslo mám silné.
    Samozdřejmě ta zpráva mě znepokojila, takže pro jistotu musím a chci změnit heslo. Snad co nejdřív :/
     
  5. Logan

    Logan User

    Naposledy upraveno: 13/4/14
  6. Crystal

    Crystal User

    Logan v pohode, ja som mu len napisal co by mal realne spravit, ocividne to nieje novacik takze pochybujem ze ma email v spame, aj ked aj to sa moze stat

    to co popisuje sa mi v minulosti mnohokrat stalo, proste neprichadza mail...vzdy na druhy alebo treti den to uz islo

    btw..hram to 5 rokov takze si myslim ze moje rady maju vyznam a snazim sa len pomoct hracom nic ine, nato predsa je forum? :)
    pomahat a radit hracom co maju problemy, a nevidim nic zle natom odkazat hraca s realnym problemom na podporu(a najprv som mu napisal nech pocka,podporu som odporucil az vtedy keby to stale neslo)
     
  7. Logan

    Logan User

    Crystal ok ako myslis, nebudem sa tu s Tebou natahovat, len mysli na to, ze na podporu posiela hraca moderator.
    Jak správně přispívat na forum
    2) Nenapodobovat moderátory/administrátory

    Uživatel by si neměl hrát na moderátora. Takže žádné výzvy k uzamykání tématu, nebo zbytečné odkazování na support, aniž by byl problém dostatečně probrán. Nemůžete vědět, jak podpora funguje, takže odesílání hráčů na podporu nechte výhradně na moderátorech

    Inac ak ma niekto pod nickom Znalec fora to este neznamena, ze forum ovlada, obcas je to aj spamer, ktory ma potrebu niekam prispiet ;) Radsej to napisem vseobecne aby sa tu niekto neurazil

    Ale je to uz dost OT takze sa opytam hraca ci nejak pokrocil?
     
    Naposledy upraveno: 13/4/14
  8. Kenny

    Kenny User

    "Znalec fora" je jen titul.
    Nic mi nepřidá. Nespamuji. Co se týče hry, jsem hodně znalý. Co se týče změny údajů, jsem úplný nováček. Jinak mám nalétáno dohromady 2,8 k hodin.
    Crystal, Logan Díky za odpovědi.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Kenny

    Kenny User

    Ne, nemám. Děkuji všem, co mi pomohli/pokusili se o o to.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.