změna IP adresy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D-R-E-A-M-E-R, 2/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám dotaz. Když např. koupím zase noťas a budu hrát na něm a změním tím IP adresu můžu za to dostat postih, ban, nebo tak něco??
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Pokud měníš PC nebo notebook tak tím ke změně IP adresy nedojde...ke změně IP adresy dojde změnou o kterou zažádáš pouze ty/zákonný zástupce u vašeho poskytovatele internetového připojení,čiže žádný trest tě nečeká.
     
  3. jj ale já do něj dám přenosný net od operátora a ne pevný net jako je na PC
     
  4. D-R-E-A-M-E-R
    Plno lidí používá dynamickou IP adresu.Tzn. že se IP adresa každou chvilku mění.Z tohoto bych strach neměl.Taky si občas na tomto připojení prodám suroviny...
    Větší hrůzu bych měl z rychlosti netu,který plánuješ používat :D
     
  5. Jj já vím že rychlost je slabá kdysi jsem hrál na tom ale tak když jsem pořád jinde tak ten přenosný potřebuju :)
     
  6. Prečo by sa nemala meniť IP pc? :eek:
     
  7. Logan

    Logan User

    PC Ti sam o sebe IP nezmeni.

    Ma autor este nieco k teme?
     
  8. nn můžete zamknout a díky za info
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.