Zpetná vazba Změna jména

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem LomnickýMatador, 17/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím!

    Vím že změna jména nesmí obsahovat různé znaky, apod.
    Ve hře ale neustále vidím hráče, kteří mají ve jménech znaky, co ani bůh nespatřil.. :D
    Dá se to nějak nastavit přes podporu/admin tým, nebo je ještě jiná cesta?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    LomnickýMatador nick si každý hráč dělá sám a není způsob jak to upravit s různými znaky přes podporu/admin tým.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Díky za odpověď. Je tedy nějaká stránka kde mohu přesně zjistit které znaky jsou povoleny? Stále vídám hráče se znaky ve jméně a nejde mi to do hlavy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    LomnickýMatador musíš to sám vyzkoušet, nebo se poptat těch hráčů. Buď to jde nebo nejde, metoda pokus omyl. :)
     
    -baghira2- a LomnickýMatador tohle ocenili.
  5. S těmi znaky je to divné. Ten kříž, co mám v tagu není povolen, ale když jsem začínal na PVE, asi se mi sám zkopíroval z minula, nebo z fóra a mám ho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Znaky,které jsi měl před touto změnou a nevymazal jsi je, platí dále.
    Takže Lomnický Matadore, hraješ krátkou dobu ,abys je měl,je to záležitost déle hrajících účtů.
    Pokud to někdo umí obejít ? Asi jo nvm. ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Jednou tu kdysi byla za staré bible od jednoho hráče tabulka znaků, písmen a i barev v zobrazení do nicků, měl jsem i odkaz uložený v počítači. Ale je to už dávno a počítač už z téhle hry kleknul . Když jsem chtěl nedávno upravit nick tak to nebralo ani normální písmena. Tady už nic pořádně nefunguje ...
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Firefox1*, Tabulka znaků zde na foru stále je(zkus použít funkci : hledat?), jen občas některý ''znak'' nejde použít a nikdo neví proč?
    Já běžně používal třeba horní indexy jako level a ještě nedávno mi to nefungovalo a v mapě znaků to je, takže je to divné, jako tato celá hra.;)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/23
  9. Když si sestavuješ tag, zkus použít místo microsoft office třeba libreoffice, třeba tam dostaneš požadované znaky.
     
    *brutus* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    NEMÁM ČAS SE TRÁPIT S TÍMHLE FOROVÝM VYHLEDÁVAČEM

    --------------------------

    A vůbec když vím tak poradím, a tys neporadil .... tak dej odkaz
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *Firefox1* prosím nepiš víc příspěvků pod sebe a používej funkci upravit. Příspěvky máš spojené do jednoho.:)
     
    -baghira2- a coroner tohle ocenili.