Změna nastavení kláves

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™, 24/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chci se zeptat. Dostal jsem k Vánocům novou herní myš se sedmi tlačítky a chtěl jsem si změnit rychlý slot na jedno tlačítko na myši, ale nešlo mi to. Zkusil jsem to na jiných hrách a tam mi to šlo v pohodě. Nevíte proč mi to nejde změnit?
    Např. chtěl jsem změnit rychlý slot, který mám na klávesu 1 a dal jsem (jiná klávesa) tak se mi objevilo okno ke změnění klávesy, ovšem po stisknutí požadovaného tlačítka na myši se nic nestalo!!
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™ myš si nainštaloval v plnom rozsahu? Skús sa pohrabať v nastavení zariadenia v ovládacích paneloch.

    Btw. na inú klávesu (ľubovolné tlačítko na klávesnici) ti to ide nastaviť?
     
  3. Citacia zmazana
    Moje myš měla CD k nainastalování! Hledal jsem tky CD k instalaci, ale nebylo v balení.
    V nastavení jsem se šťoural dost, ale nic jsem nenašel a žádné tlačítko mi nejde změnit jen na klávesnici mi to jde změnit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/13
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Kubino

    Kubino Guest

    ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™ nemusíš na mňa kričať vec prvá a vec druhá napísal si, že CD tam bolo a vzápätí, že nebolo. Tak ako teda? :)

    Ak dáš tomu 2 dni prinesiem si svoju hernú myš a skúsim si nastaviť tlačítka, či mi to pôjde. Takto z hlavy si už nepamätám, čo treba nastaviť.
     
  6. Jaj sry přepsal jsem se né nenašel jsem ho :D A ok. Jen doufám, že to půjde nějak spravit ;)
     
  7. »vojta«

    »vojta« User

  8. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta« ono ale nie je reč o makrách, asi nevieš tak ti vysvetlím rozdiel :)

    Herná myš s napr. 7 tlačídlami povolená je, pretože je to to isté ako keby si nastavíš niečo na klávesu. Človek, čo má na to kúpiť si drahšiu myš má preto napr. 5 vecí po ruke, čo iný má na klávesoch 1 až 5. Podmienky má každý rovnaké, každý si tú myš môže kúpiť, je to otázka 15 €.

    Makro je používané v programovaní kde môže programátor sekvenciu niekoľkých výrazov zameniť jedným krátkym výrazom. To je už však programované, t.j. zakázané a s tlačítkami myši ako takými to nemá nič :)

    Script je súhrn nejakých inštrukcií, pomocou ktorých počítač spraví nejakú činnosť, napr. si napíšeš script, kt. ti vymení UCB, RSB a v zápetí da EMP na jeden klik či na 1 klávesu (bez ohľadu na nejakú myš) - t.j. zakázané.

    Odstavec číslo 2 a 3 sú zakané, herná myš však zakázaná nie je ak si len nadefinuješ tlačítka z klávesnice na myš ;)

    Nabudúce budeš vedieť a už nenapíšeš to, čo si napísal.
     
  9. »vojta«

    »vojta« User

    aha, omlouvám se, příště se nebudu plést do věcí kterym nerozumim :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval, považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.