Zmena nicku a prihlasovanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. V oficiálnom príspevku (http://sk.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/nyni-muzete-zmenit-jmeno-pilota.239/) je obkec ako na zmenu nicku.
    Myslím, že sa mnohí notorickí meniči potešili. Ja tiež. Ale nepatrím k notorikom. Skôr som potreboval zmeniť nick, aby mi šiel Orbit aj na tablete, keďže mi tá plastová škatuľa nechce zobrazovať určité znaky. Tak som zmenil nick tak, že obsahuje len malé a veľké písmená našej klávesnice bez diakritiky.
    Potiaľto by bolo všetko v poriadku.
    Ak sa včak chcem v prehliadači lognúť s novým nickom, tak ani za svet. Vypíše mi, že "Takáto kombinácia mena a hesla neexistuje."
    Ak sa však prihlásim so starým nickom, všetko ide v pohode (na PC). Avšak v hre mám nový nick (tu na fóre však stále starý a nie nový).
    Čo mám urobiť, aby som sa dokázal prihlásiť s novým nickom?
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Nick ve hře měnit lze, přihlašovací jméno však již měnit nelze a zůstává stejné.
     
  3. No fajn. A ako ho dostanem do tabletu?
    Nie vždy mám po ruke PC.
    Viem, že už som menil prihlasovacie meno, asi pred rokom a pol - dvomi. Už je to zmenené?
     
  4. Zafod

    Zafod User

    ,,No fajn,, tak tedy ještě jednou. Přihlašovací údaje změnit nelze. Přesněji: přihlašovací jméno nelze změnit, heslo samozřejmě ano. Tato změna je v platnosti něco přes půl roku (pokud se nepletu).

    Nechápu v čem máš problém, pokud vlastníš PC a tablet, jistě jsi vlastník i e-mailové adresy. Proč si tedy nick neokopíruješ, nevložíš do emailové schránky a neotevřeš to v tabletu. Okopírovat to již rozhodně zvládneš sám. Jednoduché že?

    Nebo máš snad nějaké paznaky i v e-mailové adrese? Tam bych ti taky poradil, založ si novou. :D
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Presne tak, ide meniť už len nick v hre, nie ten prihlasovací.

    Jediná možnosť je, ako písal Zafod, si to cez niečo prekopčiť.
     
  6. Korben

    Korben User

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω To že tam máš rôzne znaky , je tvoj problém. My sme ešte na starom fóre upozorňovali hráčov , aby si do nicku nedávali rôzne znaky inak sa môže stať, že môžu mať v budúcnosti problémy s prihlasovaním. Lenže kopec hráčov chceli byť na mape niečo extra, mať neviditeľné nicky a byť inkognito. ;)
    Rady si dostal a ak používaš tablet len ty , tak si nechaj zapamätať prihlasovacie údaje , nech to nemusíš stále kopírovať.
     
  7. Už sa mi to podarilo (len som musel použiť iný office do tbl.)
    Uzavri
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω - pozor na tie vyzvy na uzavretie.Staci proste napisat,ze nemas viac otazok alebo tema je vyriesena.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.