Změna písma?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 29/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, proč se změnilo písmo ve hře? viz.
    [​IMG]

    Vím, je to maličkost, ale zajímá mě to. :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - tak kvoli znizeniu zataze to mohlo byt,aj pri dmg som si vsimol,ze tie cisla boli po zmene ostrejsie a trosku tmavsie.
     
  3. To mě taky napadlo. A ted jsem si všiml, že když namíříte např. na munici a zobrazi se vam kolik ji mate, je tam opet staré písmo, zajímávé i tam bylo nové.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - boli vcera vo vacsom pocte restarty,tak to mohlo suvisiet prave s tymto,ze to testovali.ale neviem ti to na istotu povedat a mozno sa rozhodli,ze toto pismo/zobrazovanie je lepsie.
     
  5. No uvidime, treba se to zase vrati zpet. :) Diky za odpoved, uz nemam otazky k tomu.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - to ti dopredu nevieme povedat,kedze to je cosi nove a musia to otestovat a vidiet,ci je to lepsie ako to,co bolo alebo nie ;) Predsa len aj z hladiska zataze v hre sa musia brat ohlady,aby to pri velkom pocte zobrazeni cisiel pri dmg viacerych hracov tak moc nesekalo.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.