Návrhy Změna překlikávání úkolů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 30/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbila by se ti moje úprava, která by urychlila překlikávání mezi jednotlivými úkoly ?

  1. Ano, líbila.

    72.7%
  2. Ne, nelíbila.

    27.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    mam návrh ohledně okýnka, ve kterém si lze překlikávat mezi jednotlivými úkoly pomocí malých kuliček v liště nad nimi.
    ____________________________________________________________________
    Jsem zvyklý používat rychlou myš, nevím, jak ostatní, ale určitě je spousta lidí, co to tak také má.
    Když chci překliknout z jednoho úkolu na druhý pomocí malých kuliček v liště okénka s úkoly, někdy musím kliknout víckrát, než vůbec překliknu z jednoho úkolu na jiný. Někdy mi to zabere víc času, který bych mohl využít jinak. (je možný, že s tím mam problém jenom já, protože neumím v DO tak rychle a přesně naklikávat, ale pokud nejsem jediný, byl bych rád, kdybyste ohodnotili můj následující návrh:
    ____________________________________________________________________
    Návrh na vylepšení:
    Je to prosté. Aby se zbytečně nemuselo klikat na malé kuličky v malé liště, bylo by dobrý, je zvětšit, případně udělat čtverečky, které by vyplňovaly lištu svisle.

    Obrázek:
    [​IMG]
    ____________________________________________________________________
    Výhody pro hráče:
    + Šetří čas
    + Šetří nervy


    Nevýhody pro hráče:
    - nevýhody v tom žádné nevidím (je akorát možné, že si hráči, co nemají rádi změnu budou stěžovat

    Nevýhody pro BP:
    - zde taky nevidím nic, co by bylo problematické pro Programátory


    Zátěž systému ?
    - myslím, že k zátěži systému není třeba cokoliv dodávat, pochybuji, že by to chod hry jakkoliv zatěžovalo

    ____________________________________________________________________
    Snad jsem ve svém příspěvku zmínil vše, co bylo nutné.

    Omlouvám se za případné chyby v odstavování odstavců.

    Všem, co dočetli můj příspěvek až sem dekuji, a budu rád, když se k němu vyjadříte.
    ____________________________________________________________________

    -alagesias
     
    Naposledy upraveno: 30/1/14
    -PREDATOR™ tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    To je aká ta rýchla myš ? Ak je to ,že myš sa ti pri malom pohybe pohne viac na monitore, tak prečo si jednoducho nenastavíš myš na menšiu citlivosť ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Alagesias

    Alagesias User

    Mam nastavenou myš na rychlý pohyb, protože mi to ve většině případů vyhovuje, v překlikávání mezi jednotlivými úkoly ne. Určitě je víc lidí, kteří jí maj taky takhle nastavenou (například z hraní stříleček apod.)A mají stejný problém jako já, a nehodlaj si kvůli tomu měnit rychlost své myši.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    no ja mam mys zrychlenu o trochu viac nez je normal...a ako neviem ci konkrente tento problem je taky akutny, ale nevadilo by mi keby sa to zmenilo na stvorcek urcite by sa to lepsie klikalo...mne osobne teraz dost preklikavam hlavne medzi ulohami na lode

    ale ze by to bolo niak akutne to zas nie... :)
     
    Apokalipse a Peter_Quincy_Taggert tohle ocenili.
  5. Sid

    Sid Guest

    Mno když už čtverečky, proč rovnou nedodat i šipečky na strany? Na šipečky se kliká přece jen lépe, jsou delší a kolečka můžou klidně zůstat.

    Když už nějaké vylepšení, tak ať to stojí alespoň za námahu se v tom vrtat. :)

    Doporučuji k návrhu dopracovat ilustrační obrázek, který jistě autor návrhu zvládne za pomoci print screenu a přepracování vzhledu v malování.

    Jak vložit obrázek na fórum
     
  6. Alagesias

    Alagesias User

    Souhlasim se Sidem, a pokusim se udělat, co říká...:)
     
  7. Naprosto souhlasím;) . Absolutně dokonalý návrh! Protože s každým netrefeným kliknutím rostou nervy až do míry, kdy by jste myší netrefily stodolu :D.
     
  8. Korben

    Korben User

    Post zmazaný. Ty nie si kompetentný posúdiť čo BP zaujíma a čo nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Podľa mňa to je tak dobré ako to je..
    Inak v tom obrázku čísla jak pre nevidiacich, no ale nevidiaci by toho moc nevideli, nevadí :D
    S návrhom nesúhlasím, klikaj na to aj 50 krát veď je to klikacia hra :***
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já velmi špatně vidím a na velkém monitoru jsou i tak ty kolečka mrňavé. Já bych to určitě rád přivítal a to buď teda nějaké šipečky nebo tady navrhované okýnka.
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Za mě je to dobrý návrh,myslím,že to bude k prospěchu věci.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Neviem ako autor,ale ja som s tym doteraz nikdy problem nemal s prepinanim uloh.To musis mat asi hodne rychlu mysku,ked ti ´´trva´´ kym prepnes ulohu.To potom aj naklikavanie hracov musis mat pekne tazke,ked sa pohybuju a mys ti lieta po obrazovke jak diva :D Samozrejme nie som proti navrhu,lebo ak by to bolo pripadne tak ocislovane ako si pisal,tak by mi to nevadilo v hre(clovek aj vidi pocet uloh),ale az tak vysoky prinos v tom zas nevidim :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.