Návrhy Změny v Bráně Low

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Terror•Priest, 26/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jaký je váš názor na tuhle bránu?

Anketa uzavřena 25/6/14.
  1. Chtěl bych tuhle bránu zrušit trvale

    51.8%
  2. Chtěl bych tuhle bránu jako sváteční že se objeví jako součást nějaké akce

    10.6%
  3. Vše bych nechal jak je mám rád svůj klid v bráně

    37.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Si
    Hraju Ge 1 v PHV a jinak já mám mladý učet asi 7 měsícu a nemám dokončeno ani 100 bran Low a když mluvíš o hráčích jiných firem no byl si někdy lovit ? když to srovnám co by bylo hraču bez low a tedka je to rozdíl.A já nechápu proč furt mě někdo osočuje že stoho budu profitovat já naopak mi to uškodí ale dělám to pro hratelnost hry a její rovnováhu
     
  2. NoTimer

    NoTimer User

    Pokud se nemýlím, tak je to už opravený tak, aby se Falcon nebugoval-střílel laserama a pohyboval se po mapě. Je to vážně tak? Pokud ano, neviděl bych důvod k omezení/zrušení této brány. Ostatní NPC jsou natolik otravný, že než je všechny vystřílíte, trvá to celkem dlouho. Stále se na tom dá celkem slušně vydělávat, to je pravda, ale hlavně jsou ve výhodě hráči s prémiem, když mají opravu peta zadarmo.
    Jinak lovení nemám na týhle hře moc rád, protože vždycky potkám skupinu plukovníků a s tím se fakt nedá nic moc dělat :D A když jdu lovit já, je vážně těžký najít nějakou kořist vhodnou pro mě...
     
  3. Nevím proč ale každý kdo tu něco píše asi nečetl předchozí diskuze.. Brána Low zadržuje velkou masu hráču kteří jsou full a nemůže nikdo na ně utočit dokonce ani když letí na branu low tak je nejde zabít když např mají Spectrom jsou nedotknutelní a brána Low měla sloužit jako ochrana pro slabé lodě zatím co tam jsou jen elitní hráči z 95% Pro další stupidní vaše názory a otázky si přečtěte předchozí konverzace nebo si dojděte klidně zamnou na TS a nespamujte to tu když např nechápete o co jde!
    ---------------
    Tak Falkon opraven není střílí rakety když se bugne což není tak složité. I ve 2 lidech se falkon dá zabít 1x municí když se jeho NPC zatáhnou prostě jsou tam chyby které mají bát opraveny když budou opraveny pak budeme spokojení a aspon se to stane skupinouvou bránou a ne solo bránou...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/14
  4. Zafod

    Zafod User

    Psát zde o stupiditě, když vytváříš multipost a popisuješ něco, co vůbec není pravda (důvod vytvoření brány) od tebe není zrovna vhodné.

    Dále nechápu proč zde bráníš svobodné diskuzi.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Terror•Priest - upozorneny si bol aj dva krat,link ako pisat na fore si dostal,ale ocividne to ignorujes a dalej porusujes pravidla fora tvorbou multipostou.
    Multipost spojeny,ale tentokrat uz za body.Precitaj si link,co som ti dal v teme,inak to nabuduce moze byt na ban.
     
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  6. I když už jsem psal, opět vidím že málo lidí čte a hodně píše. Zkusím to tedy jinak. Po přečtení příspěvků od Crystala a Drifta 1 musím konstatovat, že skupinovou bránu dělat neumí. Kluci před tou většinou, která ví o co jde se zbytečně shazujete. Nechte si to od někoho vysvětlit jak se to dělá, zkuste si to a teprve potom sem přijďte diskutovat. Nestřílí se pokud možno žádné NPC. Jen Century Falkon, který po jeho zaseknutí nestřílí za 22.000 DMG + 6.000 DMG raketa, ale jen 6.000 raketa. Nepotřebuješ mít žádnou extra výbavu. Stačí jedničková munice a dokonce ani kameny nepotřebuješ. Jediné co potřebuješ je vědět jak to udělat, ale to já nikomu radit nebudu. Za druhé odpovím Deborce na její výrok... v čem vidíš problém. A zároveň Zafodovi (kterého si vážím) na to co napsal - proč tam nejdeš taky??? Zafode já tam chodim taky. Výdělek je velmi slušnej. Důvody jsou jiné a už jsem je popsal. Zažil jsem a zažívám hrobové ticho na TS. Celé hodiny většina dělá skupinovou bránu. Téměř nic se nedělá společně. Já nedělám nic jiného, než to že se snažim využívat více možností, které tato hra skýtá, protože je to hra skupinová a ta brána měla být také skupinová. I kdyby zůstala a bylo do ní možné jít jen třeba aspoň v pěti lidech (aby se obešlo možné obcházení této skupinovosti, které se rovněž děje), byl bych spokojený. Od doby testování se asi mnohé změnilo a tenkrát asi nikoho nenapadlo, jak se to dá dělat úplně jinak a využít to jen k osobnímu sólo výdělku. Můžou ho mít sice všichni, ale když ho budou mít všichni, tak k čemu to povede? Zmiňovali jste palládium a dabl na boxíky na PVP. Proč né? Ale to jsou všechno mapy, kde je každý vystaven korektnímu boji. Hra nekončí tím, že mě někdo sestřelí. Nahodim to a můžu nebo nemusim mu to vrátit. V bráně LOW to ale nejde. A to vede k tomu, že se kdokoliv může chovat na mapě jakkoliv (jako anarchista jak jsem výše popsal). Bez možnosti mu to vrátit. Vyjde ven jen když on chce. A druhá věc proč mi to vadí a proč tam nechodim často. V klanu vždy byly a vždy budou lodě slabé a lodě silné. Je pak na utvoření jakých si vztahů mezi hráči, případně jejich vzájemná pomoc. Každý ví, že má nějaké zázemí, oporu v tom druhém. Tohle je tímto způsobem hraní (sólo LAW) narušeno. Já mohu pomoci slabšímu na mapě, ale nemohu v té bráně, protože tento způsob výdělku tímto mizí. Proto každý chce dělat bránu LOW sám. A nelze se domluvit na nějakou společnou obranu, pokud sedim já, nebo 1/2 klanu v té bráně. Tím se degraduje princip klanu a klanového létání. Navíc před agresorem, nebo agresory, kteří strávili v té bráně týden, vyletí na mapy na jeden den a pak zbytek týdne jsou opět v LAW a vylezou jen na pár minut, aby někoho přepadli a pak se schovali,nemůže být žádná obrana. Nepovažuji za fér hru. A nelíbí se to jen mě, protože tím je narušena podstata rovného boje a rovných příležitostí. Snad se mi to povedlo vysvětlit tak, jak to skutečně funguje. A prosil bych Vás o to, aby jste diskutovali spíše o tom, jaké vztahové a herní změny tohle přináší a né o tom, kde si kdo kolik vydělá.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    *RAPTOR*1*=VSA= súdiac na tom, čo si práve napísal by sa nejaká zmena s touto bránou mala uskutočniť, pretože fakt to fér nie je.

    Inak dúfam, že to čo si popisoval a nechcel prezradiť nie je zneužívanie chyby v hre, pretože to môže viesť k zmazaniu účtu kedže VOP zakazujú využívať chyby v hre pre obohacovanie sa.
     
  8. Odpověď Kubinovi.
    Odpovím ti naprosto upřímně a otevřeně. VOP znám, pročítal jsem několikrát. A vím i to, že zneužívání BUGU a chyb ve hře je trestné. A teď o tom, jestli to Bug je nebo neni? Nejsem si jist. Ale myslím si, že ano. Jenomže věc se má tak, že pokud někdo něco neví a tudíž tu věc nezná, neví jak funguje? K tomu je bohužel bezpodmínečně nutné tu danou problematiku nejprve poznat. Bez ní nelze soudit a vytvářet si o věci názor. U mě bylo prvotní to, jak jsem začal sledovat dění a chování hráčů okolo sebe. Viděl jsem, že to opravdu není dobré. Abych to vůbec mohl poznat a posoudit situaci, musel jsem nejprve poznat všechno. Tedy i to, naučit se to dělat tak jako ostatní. Jak by řekl Dr. Plzák.. ,,Nejprve je nutné hřích náležitě poznat a teprve potom proti němu úspěšně bojovat." :rolleyes:
    Určitě sis všimnul, že potom co jsem napsal jsem pro a hodně pro, aby se v tomto něco změnilo. Proto , by přinejmenším bylo nekorektní trestat nejenom mě, ale kohokoliv. Problém je už v dost pokročilém stádiu, proto pokud by se proti hráčům postupovalo plošně, muselo by být smazáno přibližně 70% účtů. A to si nedělám srandu. A co myslíš? Když už takle někdo na něco přijde, je lepší si to nechat pro sebe a dál to využívat jen pro sebe? Nebo o tom napsat a požádat o nápravu chyby ve prospěch všech? Já věřím, že ta druhá možnost je alespoň pro mě víc férová. Proto se nebojim smazání účtu. Dovol mi trvat v tomto případě na svém stanovisku, protože v opačném případě by bylo zaseto otrávené obilí. Myslím to tak, že už by se asi nenašel nikdo, kdo by chtěl nějakou podobnou věc řešit veřejně ve prospěch všech. A to já fakt chci. Děkuju za pochopení a bude-li nějaká možnost, nebo cesta napomožte prosím ke sjednání nápravy.:)
     
  9. Ja osobne by som nechal všetko tak ako je až na jednu vec a to obmedzenie počtu brán za deň napríklad na 3-4 brány denne. Nemám dáku silnú loď aj s bielymi dávam len okolo 30 000 a brána mi poskytuje dáky ten prijem na zlepšenie. Avšak je pravda že stále vidím ako do tej brány chodia najsilnejší hráči niektorý kľudne aj 20-30x za deň
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Terror•Priest ban na forum , mazat temata kam uz psali moderatori je proti pravidlum.
     
  11. SauronL

    SauronL User

    Velký příjem uridia jo ? tak to dovol abych se zasmál :D jediné uridium co tu dostaneš je tak za CF a ten ještě střílíš ve skupině a podlě mě tu máš větší ztráty než zisky , je to taková brána pro "zábavu"

    A utíkání před nepřáteli ? Tak jo no, když tam noob uteče tak ho NPC zničí a nemá šanci uniknout, to už záleží na hráči jestli dá kill NPC nebo hráči ...
     
  12. Zafod

    Zafod User

    SauronL když jsi ve skupině, tak do té brány můžeš skočit sám. Pokud jsi na jiné mapě než ostatní ze skupiny, jde odměna jen tobě.
     
    SPolygon1 tohle ocenil(a).
  13. Když pominu, že sem píšou hráči, kteří bohužel o problematice a stylu střílení v bráně nic nevědí, strašně rád by jsem se dozvěděl, jestli se nějaké změny v bráně LOW dělat budou, nebo nebudou? Pokud to někde napsané již je, omlouvám se. Hledal jsem na fóru nějaké info o tomto, ale bohužel jsem zatím nic nenašel.
     
  14. SPolygon1

    SPolygon1 User

    Já bych to udělal tak, že do brány LoW by mohli jen hráči, na které nikdo z hráčů určitou dobu neútočil. Tj. že když by tě někdo pronásledoval, nemohl by jsi se shovat jak ty říkáš.
     
  15. Korben

    Korben User

    Osobne nevidím dôvod na to aby bola naďalej otvorená téma ktorú jej autor už raz zmazal.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.