Zmizení montáže a battle passu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -PaşaMM-, 18/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -PaşaMM-

    -PaşaMM- User

    Když rozkliknu battle pass nebo montáž ta se objeví okna ale prázdné na jiném účtu tenhle problém nemám.

    Server: CZ3
    ID: 95196788
     
  2. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Taky bych si rád vyzvedl upgradované vybavení. Nechcete to třeba vrátit zpět do skylabu, když to v herním okně věčně nefunguje? :mad:
     
  3. Big Point by sa už mohol uvedomiť , nič nejde ani nalogovať sa do hry absolutne. Ako mam nahnať rank potom ? Mohli už dávno stiahnut tu novu bránu ktorá je aj tak užitočná iba pre fullky ...... BP tragédia čistá ...
     
  4. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Moje řeč, lagy, nekonečné portování....To je fakt za trest. Znamená snad věčná brána, že to bude stát už navěky za prd?
     
  5. 88samo88

    88samo88 User

    večná brána končí o 4 dni... potom možno lagy prestanú
     
  6. josef402

    josef402 User

    to jiste skonci, nez zase něco daji pak to bude zasej mazec:rolleyes::rolleyes::rolleyes::p
     
  7. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Ano, je to přímo skvělé. V 15:31 jsem se portnul z 1-4 na 2-4 a od té doby nejsem nikde. To je ten lepší víkend, než ten minulý?
     
  8. No třeba to spraví ten slibovaný víkendový restart:mad::mad:
     
  9. doufám že ta to bude min. nějaký kod
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial s montazou a cielom su problemy, obcas pomaha skocit do brany na jedno alebo viac kol a montaz/ciel nabehne. Niektori hraci odporucali ist na BL mapu, zevraj tam nabehne, ale je to individualne. Hlavne sa nerozculujte nad niecim s cim sa neda momentalne nic robit, nech to neskonci u Vas doma podobne ako prilozeny gif.

    got angry.gif
     
  11. g.a.b.y

    g.a.b.y User

    Na CZ1 mi to taky nejde.V hangáru jsem změnil loď kterou mám na 5-2 a tam to funguje vše jak má.
    Taky jsem se konečně dostal na montáž:)
     
  12. ako si mám vyrobiť niečo čo dali do montáže za bajty ? a ako si mám vybrať odmeny z battlepass keď si kúpim permanentku ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prosim o strpenie, hned ako pridu nove informacie, budeme Vas informovat na fore. Cez vikend sa nerobilo, az dnes sa tym zacali zaoberat vyvojari, tak treba pockat.
     
  14. ale payment a helix ten vedia opraviť aj počas víkendu ja viem že s tým nič na fóre nevyriešime ale už to lezie luďom na nervy lagy a nefunkčnosť bola aj ne test servere a tak isto to bolo vypustené na obyč. servery aj keď mali spatnú väzbu na spomínanú nefunkčnosť hry pri tejto akcii...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 - ono mozno cez vikendy robi osoba, co ma na starosti payment, ale vyvojari hry tam zial nie su. Ja som tiez rozcarovany z tejto situacie, lebo som bol v hre cez vikend a bolo to nieco hrozne. Uspech bol vobec sa nalogovat do nej. Prve dni akcie som nezbadal nejaky vacsi problem a potom to zacalo neskutocne lagovat. V kazdom pripade aj my cakame netrpezlivo na nove informacie ohladne hry.
     
  16. puni ako potom vidieť na čom im záleží či aj na hráčoch ktorý to hrajú alebo len na paymente a keď do toho hráči dávajú peniaze tak za tie peniaze by mohli aj vývojárov zaplatiť ktorý by robili aj víkend lenže priority BP sú inde ... keby tá hra fungovala tak by zarobili ešte viac no to je ich marketing.... a ich prístup k hre ktorá je tu 12 rokov a nikto neviem čo bude s ňou po roku 2020 ....a možno to aj zo začiatku fungovalo dovtedy kým to tam nepozapínali 24/7 automaty a preťažili servery.... ale automaty zase neexistujú... viem budem asi mimo témy ale niekedy lietali aj policajné lodičky po mapách a pre niečo ich aj admini mali a neboli len tak zaparkované a na odpis alebo len na nejakú akciu zostrel si svojho admina ....trošku sa aj banovalo za automat... no ale nechcem to tu rozpitvávať
     
    bhagira22, -baghira2- a Drum_And_Bass tohle ocenili.
  17. Citacia zmazana
    Tie policajné lodičky by sa mohli znova zaviesť pretože ma už vytáčajú humusáci ktorý zapnú automat a sevas nevadia im lagy ani nič. Ak sa to zavedie som prvý adept na dark orbit policajta a dostal by som všetkých . Akože čo bude s nou po roku 2020 ? ved bude klient takže všetko bude frčať ako má... BP by si nemohol dovoliť zrušiť hru všetci by ich žalovali :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/4/20
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. BP si može urobiť s hrou čo len chce stále je to ich vlastníctvo aj tvoj účet je ich vlastníctvo... ak si si myslel niečo iné asi ťa sklamem ;) ... ale všetci dúfame že to bude lepšie... a k tým policajným lodičkám to mali len adminy a game admin to banovať vedel ale už asi ani keby tá policajná lodička natočila ako niekto ide 24/7 tak by to bp nebral ako dôkaz :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 - myslim si, ze vacsina vyvojarov pracuje na novom klientovi, a preto ta hra je na tom ako je. Moze to byt sposobene aj tym, ze nepovolene programy pretazili branu a server. Avsak nie som vyvojar, preto su toto vsetko len hypotezy, co sa mohlo stat, ze to zrazu zacalo lagovat velmi. Za Baracusa lietali policajne lodicky, avsak pozicia CM sa vymenila a boli nam odnate vsekere policajne lodky, takze s tym absolutne nic nevieme spravit zial.

    Drum_And_Bass - zial uz nedisponujeme ani APS, takze to vobec nepripada do uvahy, pokial sa nieco hore nezmeni alebo prichod klienta to moze zmenit, musime pockat.
     
  20. Veď toto že všetko len bolo a už nieje čo je škoda bolo to lepšie nebolo tu tolko bordelu po mapách... Dúfajme že je to kvôli tomu že pracujú na niečom lepšom a nie preto že na to už kašlú... Aj keď na paymente vedia pracovať ihneď a stále s úspechom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.