Zmizení progresu z úkolů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Master-of-VRU17, 26/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, obracím se na vás s problémem, který se týká vymazání progresu z mích 4 úkolů, které jsem dělal během dnešního dne. Celý den jsem normálně hrál a odhlásil se okolo 21:00, protože se mi hra zasekávala, nešlo mi pořádně střílet a měnit konfy atd. Když jsem se přihlásil teď opět na mapu, tak jsem zjistil, že se mi vymazal veškerý postup, co jsem dneska ve svých přijatých úkolech udělal.

    Konkrétně:
    cca 50 interceptorů v misi stíhání stíhačů
    cca 7 hráčů v misi eradikace
    a hlavně prakticky celá mise Zničená zóna, kde jsem měl již splněno 800 krystalinků, 2000 lordakií a +- 15milionů poškození uber battleray (přikládám printscreen chvíli před odlognutím)
    https://ctrlv.cz/Wse3


    Chtěl bych se tedy zeptat, zda s tím lze něco dělat. Jelikož questy jsou jediné co se mi zresetovalo. Odměny z bran, které jsem přes den dělal, i množství vystříleného sepromu zůstalo stejné.

    Nick: Master-of-VRU17
    Server: GE2+CZ2+CZ3 (původně na CZ2, nvm jak mám pojmenovat tenhle spojený server)
    ID: 70566907
     
    leosacek tohle ocenil(a).
  2. Vasil35

    Vasil35 User

    připojuji se mě zmizelo z úkolu 300 VK
    Servr cz2
    [​IMG] 161930541
    Vasil35
    copak se nám to tady děje?
     
    Master-of-VRU17, leosacek a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Raději se juknu na ukoly tež mam rozdelane ty dlouho dobe na piratech jestli mi to taky nemazlo to by me trefilo pac uz jsem mel dost.


    Tak jsem v pohode vsechno mam ale asi se jedna o ty nove ukoly ty jeste nemam otevrene
     
    Naposledy upraveno: 27/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Update: takže jsem se pokoušel hrát ještě v noci a opět trochu postupu v dalších úkolech. Zjistil jsem, že prakticky při každém logoutu z mapy se mé questy resetují do stavu, v jakém jsem je nechal v noci z 25.8. na 26.8.

    Chtěl bych se tedy opět zeptat, jestli s tím lze něco dělat. Štve mě to kvůli tomu, že jsem měl koupený booster na 50% BZ, který jsem chtěl na ty úkoly využít, ale tímto jsem přišel o den jeho trvání. A samozřejmě jsem taky ztratil velkou část dne, kterou jsem mohl využít i na něco jiného, tím že jsem ty úkoly plnil....
     
    Y*o*D*i*A*k*, Vasil35 a leosacek tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial sa Vam stane, ze ste maly nejaky progres ulohy a zmizol Vam vacsinou v dosledku spajania serverov, tak v tom pripade kontaktujte podporu hry a popiste im dany problem.
    Hraci odoslani na podporu hry.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.