Zmizeni studijnich bodu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lukysek, 9/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukysek

    Lukysek User

    Tak mi to prosím řeknete kde je problem to asi zase nebudu preinstalovavat kvuli hre celej počitáč to mi asi zase tak hra nestojí ale jestli vite jinej problem tak by me to prosím zajimalo
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na hlavní stránce vpravo nahoru je taková ikonka - ozubené kolečko.
    Volá se Centrum Účtu. Prvé dva položky zhora sú: heslo a E-mail.

    Pokud máš opravdu silné heslo, které víš jenom Ty sám; neměl by se Ti tam, někdo cizí lehko dostat.
    Ovšem, skutečné silné heslo pozůstáva z písmen, číslic a symbolů. Doufám, že to také víš.
    - čím je heslo mnohem silnější, tým je lepší a bezpečnější.

    Zde je o tom, velice odborný popis:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/bezpecnost-uctu.108265/#post-899315

    Co se týče E-mailu, měj svůj vlastní e-mail uložen a potvrzen v centrume účtu a to tak, jako to
    popisují zde: https://board-cs.darkorbit.com//threads/zmena-hesla-emailu-newsletter.1819/

    Pokud to všechno poctivě a svědomitě dodržíš, by se Ti to, již nemělo stávat.
    Ovšem, přihlasuj se pouze ze svého PC u sebe doma, nikdy né ze školního PC, nebo u kámoše.
    - Heslo měj zapsané na kousku papírka, nebo v některém ze svých zošitů.

    P.S.: Skus úplně vše, co Ti zatím poradili spoluhráči a také zde přítomní moderátori.
    - Pokud mám vlastní podezření na to, že mi do toho někdo leze, okamžitě měním heslo.
    - Také se nikdy nepřihlašuj ze sociálných síti jako je FB, přímo na hlavní stránku této hry.

    Slabé heslo, lehce přelomitelné, může být také problém. Naházej tam i jiná čísla a jiné symboly.
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  3. Lukysek

    Lukysek User

    ale ja vím že mi nekdo na ten učet neleze to je strasne divni mi to udela tu samou vec dvakrat za sebou ta lod ani neni pohnuta vím presne kde vždy stojím když se odhlasím tak vím kde stojim...... Ano všechno mam na svím emailu kterej nikdo nevi heslo mam dostatečně silny to jsem si jist aj menil jse m všechno jak se to stalo ... takže na ten učet mi nikdo neleze
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Lukysek???
    Četl jsi pozorně můj příspěvek a rady v něm uvedené?
    Pro kontrolu : #39

    Potom ti asi nepomůže ani svěcená voda.
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    AK by boli este nejake dotazy k PP, tak smerovat do diskusie na to vytvorenej: Diskuze: Profil hráče

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.