Zmizenie Premium zlavy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PhenixSSG, 10/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Dobry den,
    Dnes z nicoho nic mi zmizla specialna ponuka na Premium, mozete mi vysvetlit ako je to mozne ked som to nekupil ? Planoval som to kupit, nedalo by sa ju vratit spat prosim ?
    Dakuje za odpovede
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    vymaž paměť prohlížeče nebo se přihlaš přes jiný prohlížeč a nabídka zase vyskočí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Problem je v tom ze ju nahradila ina ponuka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PhenixSSG - vratit zlava sa neda, kedze je to random(nahodne). Obcas, ked nie je vyuzita, tak sa moze po case zmenit a nahradi ju ina. Tiez sa mi toto iste stalo na malom ucte, ze som nejaku dobu nekupil premko, ked som mal nan zlavu a teraz tam mam ponuku na uridium uz. Ale my to nevieme nijak ovplyvnit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    A keby napisem na podporu nedalo by sa ? Kupil som si PaysafeCard a teraz ju nemam ako vyuzit.
    ------------------------
    Mam za to ze za to moze ich system, kedze som si kupoval Balicek Double boxov a po tejto kupe mi okamzite zmitla ponuka pre Premium
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PhenixSSG - podpora s tym nic nebude vediet spravit, kedze tie zlavy sa vyskytuju nahodne a nie je mozne ich upravovat. Obcas sa to moze zmenit prave kupou. Mozno pri dalsej kupe dvojnasobku/zlavy/uri sa ti opat zmeni. Ina moznost tam zial nie je.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    A nevies asi po cca akych intervaloch sa to meni ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Já měl stejnou slevu spoustu let a nikdy se mi nezměnila třeba :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Lebo mi tam skocila ponuka Uridia, co nekupujem, pretoze tato mena uz prakticky premna nema hodnotu kedze ju zarobim velmi lahko :/ Keby tam je hocico ine aspon :/ Tiez nechapem system, ze ked si kupim double boxi alebo zlavu tak mi to hodi ponuku na Uridium :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PhenixSSG - zo skusenosti, co mam mozem povedat len tolko, ze na jednom ucte mi nabehla zlava na premko po tom, co som ziskal z akcie na piratov premium a po jeho vyprsani som mal zlavu na premium. Pisal si, ze si kupil balik a zmenila sa zlava. Pripadne po dalsom zakupeni balicka sa mozno zasa zmeni. Nie je to iste, ale iny sposob nie je :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    tak uvidim :D Dakuje za rady aspon takto... Mozes uzatvorit temu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.