zmiznutie uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~M[o]tyl^, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Dnes ráno som mal 27 000 U no po škole keď som prišiel na účte mám iba 17 000 U nevedeli by ste mi poradiť čo s tím? Na účte mi nič nepribudlo čo by moholo stáť 10 000 U ID: 94851522
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    podívej se do bilance-> klikni na položku uridium na hl.strance a vlevo bilance
     
  3. Zafod

    Zafod User

    A pokud to bude za nějaký booster, tak se podívej jestli nemáš aktivní předplatné.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ~M[o]tyl^ - istotne mas v bilancii napisane,za co si utratil tych 10 000 uri,lebo to len tak nezmizne.Pozri sa tam a napis teda,za co to bolo,ak by si mal ako Zafod uvadza aktivovane predplatne na booster,tak si to zrus,nech ti po zideni nekupi automaticky zas.
     
  5. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Aha no mal si pravdu ospravedlňujem sa nepozrel som sa do bilancií a je to tam bol kúpený booster len prosím ťa kde sa to dá zrušiť?
     
  6. V sekci boostery kliknes na moznost zrusit predplatne u daneho boosteru
     
  7. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    Nechápem ako keď si kliknem na to predplatné tak tam dole mám dať zamazať?
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

     
  9. ~M[o]tyl^

    ~M[o]tyl^ User

    ďakujem už som to našiel môžete lock
     
  10. Sid

    Sid Guest

    ~M[o]tyl^ přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum není vhodné vyzývat k uzavření tématu, je mnohem lepší zkonstatovat, že již nemáš více otázek k tématu, případně že je tvůj problém vyřešen.

    Problém považuji za vyřešen.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.