Zmizol mi booster na dmg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem santos, 24/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. santos

    santos User

    Zdravím, mal som booster na damage na 6 dní a pozriem sa teraz a zrazu nemám
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Sentiero

    Sentiero User

    Boostery zmizely více hráčům. Je to chyba. Prý se to řeší a budou vrácený.

    Edit:
    Punisher tak ty mě budeš předbíhat, jo? No počkej příště...:D
     
    Naposledy upraveno: 24/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Warden

    Warden User

    santos: Nic si z toho nedělej. Také mi zmizel distribuční boostrer DMG, který jsem měl na 1 den a 5 hodin a také musím počkat jak to BP pořeší.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - nabuduce musis byt rychlejsia :p Ja radsej ani nejdem provokovat s tym, ze mi ukazuje spravne a vsetky distribucne aj klasicke boostre :cool::D
     
    Sentiero a -baghira2- tohle ocenili.
  6. santos

    santos User

    Dobre počkám keď vratia no
     
  7. 1980milan

    1980milan User

    aj som sa čudoval ze prečo mám booster na štíty a BZ este na 6 dni a DMG žiadny :D no dúfam že to dajú do poriadku
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1980milan - Bude sa to riesit dalej, ale az po vikende. Tak poprosim o trochu trpezlivosti. ;) Vid ofiko od kolegyne: Kompenzácie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    vše výše uvedené jsem četl, jen doplním informaci ohledně boosterů - zmizel mi nejen distribuční booster na poškození DMG-BO2, ale i normální booster života HP-BO1.

    Navíc v herním okně to v ukazatelech boosterů ukazuje u života(zásahových bodů) číslo 10,5 %.
    Tušíte z čeho může být toho půl procenta navíc ?
    (mám nyní jen ten distribuční HP-BO2 a to by mělo být 10% přesně).

    EDIT: Honzine díky, je to tak jak píšeš. Psal jsem původní zprávu už dost pozdě v noci, a tohle mně už nenapadlo.
     
    Naposledy upraveno: 28/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Honzin

    Honzin User

    Určitě máš v lodi jednu z vylepšených lf4 hyperplazmoid 0,5% HP :)
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  11. omlouvam se ale vsimnul jsem si ze mi zmiznul i jeden ukol na lode jsem jedinej nebo je nas vic hraju na cz2
    [​IMG] 63388258
     
    Naposledy upraveno: 28/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Je to už dlouho, co vznikl problém, že se některým hráčům ztratily rozpracované úkoly. Jednalo se o úkoly lvl 20 (a jen některé). Řešilo se to ve vlákně Ztracene ukoly, kde jsi to řešil i ty viz příspěvek #17 a další. Tenkrát jsem ti psal, aby jsi napsal na podporu, ale ty jsi napsal, že to raději ani zkoušet nebudeš. Zde prosím již na téma úkoly nepiš, neb se tu řeší jiné téma a to boostery. Pokud chceš něco k tomu ještě uvést, napiš do zmíněného tématu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kompenzacia za boostre uz davno prebehla, dalej nevidim nic na riesenie a uzatvaram temu.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.