Zmrazení / Pozastavení učtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ИΞVΞЯ†ŦЯUSŦ†, 24/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    rád bych věděl jestli jde nějakým způsobem herní učet zmrazit. Proč se ptám ? Vypadá to, že budu odcestovat kvůli práci do střední ameriky na delší dobu a rozhodně nebudu mít čas hrát DO. Ale i přesto bych o můj herní učet z duvodu neaktivity nerad přišel. Stál mě dost peněz i času.

    díky za odpověď
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Jediné spôsob je si nájsť v amerike pripojenie a aspoň raz za 3 týždne sa prihlásiť.
     
  3. No to jsi mě moc Kubino nepotěšil....
    Každopádně děkuju za odpověď
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ak nie je také možnosť nebudem ti predsa klamať, BP má právo po 4 týždňoch neaktivity účet zmazať takže preto som povedal tie 3 týždne, doporučujem a prihlásiť, internet tam určite bude a je to otázka pár sekúnd.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ИΞVΞЯ†ŦЯUSŦ† - ucet ti moze byt po 4 tyzdnoch neaktivity deaktivovany.Snaz sa teda aspon raz pocas tejto doby prihlasit na svoj ucet.Ja osobne som sice nehral na ucte aj par mesiacov a stale ho mam,dokonca poznam hracov,co nehrali aj vyse pol roka a maju ucty,ale to je uz riziko hraca,ze nemusi no moze byt deaktivovany dany ucet po 4 tyzdnoch.No kedze v strednej amerike je tiez internet,takze tebe staci raz pocas danej doby sa na svoj ucet prihlasit a nemusis sa bat,zeby ti bol deaktivovany ;)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.