Znizena hodnost!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viking171, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viking171

    viking171 User

    Prosim Vas admini, dokaze mi niekto vysvetlit, preco som po zakupeni goliathu a opatovnom prihlaseni dostal hodnost o dve triedy nizsiu ako som mal?! bol som starsi serzant a teraz som serzant zacviatocnik, je v tejto hre nejake pravidlo znizenia hodnosti o ktorom neviem?

    dakujem
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Hodnost se prepocitava kazdy den kolem 6 hodiny a pokud dobre koukam tak lod jsi vyhral az v 7 hodin. Musis pockat do dalsiho dne nez se hodnost prepocita.
     
  3. miki.no1

    miki.no1 User

    To sa ti zmenila hodnost o 2 triedy hned po zakupeni ?
    Nebol medzi tym restart servera ? Na hodnost vplyva viacej aspektov (prestup hracov medzi firmami , tvoj pripadny prestup-polovica cti , vacsia aktivita ostatnych hracov -t.j. malo si nahral a oni sa posunuli vyssie , strielanie vlastnej fy.+ branie cudzich boxov co ma za nasledok odcitanie cti a tym znizenie rankov na hodnost)


    prepac Belgam bol si rychlejsi :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    viking171 - pozri si tabulku na vypocet hodnosti:Hodnosti

    Ako kolega spominal tak prepocet hodnosti je okolo tej 6 rano,cize si musis pockat na dalsi az zajtra rano.
     
  5. viking171

    viking171 User

    nie, ziadne take svinarny a podrazy tu nerobim, aj ked mna uplne bezne sepaluju a utocia na mna clenovia tej istej firmy. mozno preto, ze som stale solo, bez klanu, neviem. pockam teda do tej siestej, snad to bude ono...

    diky moc chlapi
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.