Návrhy Znovu oživenie BONUS mapy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lυкε, 5/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zaradili by ste mapu znovu do obehu?

  1. áno

    81.1%
  2. nie

    16.2%
  3. s úpravami

    2.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lυкε

    Lυкε User

    Ahojte
    Určite každý kto hrá túto hru dlho sa stretol s BONUS mapou známou ako cintorín cubikonov, secret map, alebo ???...

    O čom sa v tomto návrhu budeme baviť ? Mapa bola známa predovšetkým preto, lebo sa na nej dalo zbierať X4 muníciu (UCB-100), no pred necelým rokom kvôli hráčom ktorý začali túto mapu doslovne zneužívať, nás táto mapa opustila svojou unikátnosťou tak, že munícia z počtu 1000ks za 1 bonusový box sa zmenila skracovaním o 1% každým boxíkom

    Bolo to náhla rozhodnie vývojárov pre takúto zmenu a tak som prišiel s riešením ktoré vyhovie jak BP tak i hráčom

    Vrátiť počet munície do bonusových boxov stým, že ak sa na mapu dostanete tak po 24 hodinách vás z nej vyhodí a vrátiť sa môcť budete o 15 dní znovu na 24 hodín (samozrejme dostať sa tam musíte tak ako doteraz)

    Prečo vrátiť túto mapu do obehu ? Je to spôsob získania munície ktorý v hre bol od útleho veku hry ktorý veľa hráčov pozná a určite by sa k tomu radi vrátili no kvôli niektorým hráčom sa tento spôsob veľmi zmenil a ovplyvnil tak spravodlivých a rozumných hráčov

    1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou.
    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.
    3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou.

    1. Hráči by mali znova možnosť navštevovať mapu s radosťou na získanie munície UCB-100, klany z toho vyviaznú bez poškodenia tak ako to bolo kedysi, pre bp väčšia motivácia hráčov ktorý muníciu použijú na rôzne aktivity ako zarábanie, PvP, eventy a dalšie každodenné činnosti hráčov

    2. Žiadny dopad na hru a hrateľnosť

    3. Negatíva pre Hráčov: Dlhé hodiny pokusov o návštevu mapy
    Klany: Žiadne negatíva
    BP: potrápenie sa s programovaním

    Upravenú verziu rôznych hráčov by som si rád vypočul a rovnako aj vás ako moderátorov

    Čo si o tomto návrhu myslíte ?

    Ďakujem za prečítanie :)
     
    bhagira22, Ja¢k~Şvk. a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Skvelý nápad konečne niekoho napadlo dať nejaký rozumný návrh na tú mapu už mi začína riadne chýbať bol som celkom nahnevaný ked to spravili :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.


  3. Taktiež súhlasím s tebou a aj z návrhom... :)
     
    bhagira22, Ja¢k~Şvk. a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Taktiež si myslím, že by to bolo dokonalým oživením tejto hry.
    Súhlasím s návrhom. Aspoň by táto hra, tak skoro nezanikla.

    Za mňa veľké plus.
     
    bhagira22 a Ja¢k~Şvk. tohle ocenili.
  5. Ona v obehu je, akorat neni tak atraktivni jako drive. Podle me je lepsi, ze neni tak atraktivni, vem si kdyby zustala nezmenena a skakalo by tam tolik lidi jako drive. Ted se spojenim serveru by to byl masakr a verim ze by tam skoro furt nekdo byl.

    Treba bys skakal x hodin, skocil bys tam a tam 5 typku, ver ze by te nekdo sundal a akorat bys byl nastvanej. Takhle kdyz tam skocis, tak je velka sance, ze tam budes sam nebo jen s 1 hracem.

    Ja tam PRED spojenim skocil nahodne a i v tu dobu jsem tam potkal hrace...

    Za me NE, at to zustane jak to je, aspon nemohou nepoctivci podvadet dalsim zpusobem.
     
  6. Lυкε

    Lυкε User

    Asi si ale necital dobre kazdy hrac co tam skoci bude mat len 24 hodin nato aby tam bol a zbieral x4 po uplynuti ho odtial vyhodi a znova budes moct o 15 dni znovu skusat sa tam dostat pocas tych 15 dni bude pre teba nemozne sa tam dostat
     
    bhagira22, Ja¢k~Şvk. a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Drift1

    Drift1 User

    Na tu mapu ??? se dostaneš stále. Uber protegiti tě ale uklidí během dvou vteřin. Pokud tě to vyhodí na kraji tak máš první kliku.Pokud nejrychlejší loď a dostatek X4 munice druhou no a třetí když máš v petovi všechno na sběr na 3 lvl. Pak se jen křižuješ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. podlamna by to BP uz nedalo tak ako to bolo lebo boteri aj na to by si spravili nejakeho bota uz je to tak rozsiahle ze to ani pekne nieje BP kasle na nas vsetkych *** ci nebot
     
    bhagira22, -baghira2- a Ja¢k~Şvk. tohle ocenili.
  9. Drift1 dostaneš sa na mapu ale nepadá ti stále 1000 x4 z boxu už len 1000 potom 990 a takto to klesá až kým ti nebude padať LCB-10
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Za mě nesouhlasím, mapa je stále ve hře, je na ni i úkol, jen se upravily boxíky - což je správné, bylo toho zneužíváno a hodně, takhle to aspoň tolik neláká některé rádoby hráče. Stačí nekonečná farma v bráně Hades.
     
    bhagira22, ·вяησ· a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.