Zobrazení Cargo-boxů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Timanris, 27/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Timanris

    Timanris User

    Pokud si v nastavení vypnu zobrazovaní cargo-boxů, neměly by být neviditelné i pro mého Peta?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Timanris - pokial vypnes zobrazenie,tak ich nevidis ty,ale ak ich PET dalej zbiera,tak pre neho su potom dalej viditelne,este som to neskusal.
     
  3. Timanris

    Timanris User

    Tak potom je pro mě tato možnost vypnutí zbytečná, protože bych potřebovala, aby je právě Pet neviděl.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Timanris - aj si to vyskusala na mape,ze sundas NPC a ked ti nevidis cargo,ci ho vezme PET hm?
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tak nedalo mi to, a som to v hre vyskúšal. Naozaj je to tak, ako hovorí Timanris - aj keď sú cargo boxy vypnuté, PET ich zbiera.

    Domnievam sa, že je to spôsobené tým, že vypnutie cargoboxov je iba grafická stránka daného užívateľa. Na serveri tie boxy existujú, aby ich mohli vidieť ostatní hráči, a keďže PET je AI ovládané serverom, boxy vidí a zbiera ich.
     
    Naposledy upraveno: 27/4/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak hracovi sa nezobrazuju cargo boxy,ale PET ich moze nadalej zbierat.Tak to proste v hre je,ja to skor vypnem vtedy,ked chcem mat vyssie FPS,tak aby mi neukazovali cargo.

    Ma autorka este nejake otazky k teme?
     
  7. »vojta«

    »vojta« User

    Jedinej způsob, jak donutit peta, aby nesbíral cargo je mít plnej prostor. Jinak bohužel sbírá i při vypnutejch
     
  8. Timanris

    Timanris User

    no mě se je právě snaží neustále dokolečka sbírat i když mám plný sklad, proto sem je vypnula aby se o to neustále nepokoušel, ale bohužel tedy bez nějakého efektu.
    jen ještě když už to bylo zmíněno se zeptám: to je taky normální, že se snaží sebrat i když je plno?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Timanris - tak ja som uz dlhsie nemal PETa na zber boxikov a tym padom aj cargo boxov,ale pokial som mal plny sklad,tak uz za cargom nevyletel,ci boli nejake upravy to neviem,ale zas to mas dobre v tom,ze ti zbiera boxy,ked vyleti od teba dalej ;)
     
  10. Timanris

    Timanris User

    Nj když on pak právě neletí za těmi bb ale snaží se sbírat cago-boxy, které se už stejně nikam nevejdou -.-
    A když už teda letí za bb, tak zas neví jaký sebrat a lítá sem a tam a nic nesebere :D
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Nevidím ale na tom nič zlé, že zbiera cargo boxy, predsa ak to človek zušľachtí (alebo premium) tak môže suroviny predať a má z toho zisk. Ak to človeku aj tak vadí treba zbierať BB na mapách, kde sa moc NPC nestrieľajú alebo kde NPC nie sú.
     
  12. Timanris

    Timanris User

    no já si plnim ukoly na střílení NPC a abych se nezdržovala sbíráním BB chtěla sem k tomu využít PET :)
    každopádně nemám více otázek.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.