Návrhy Zobrazení času při akcích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **Nattyanis**, 31/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste tuto upravu?

  1. Ano

    20 hlasy(ů)
    74.1%
  2. Ne

    4 hlasy(ů)
    14.8%
  3. Nevyužil bych to

    3 hlasy(ů)
    11.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    mám takový nápad. Je to sice jen taková drobnost ale mohlo by to pro Vás být přehlednější.

    O co jde?

    Jde o to jak jsou v novém panelu zobrazené akce. Jsou tam napsané časy která akce je od kdy do kdy.

    Ale když samotná akce probíhá čas od kdy do kdy mi tam prostě chybí.


    Návrh spočívá v tom že by se pod název probíhající akce připsal čas po jak dlouho bude probíhat.
    Např.: Infiltrace
    17:00 - 18:00
    VRU
    EIC
    MMO

    Dopady na hru:
    1) Pro hráče: Vidí jak dlouho bude akce probíhat a jestli má cenu se zúčastnit
    2) Pro klany: To samé
    3) Pro BP: Spokojenost hráčů

    Negativa jsem žádná nenašel

    Komentujte, diskutujte :)
     
  2. Však normálna akce prebieha hodinu čo na tom chceš vymýšlať? Úplná blbosť.
     
    Naposledy upraveno: 31/12/13
  3. Sid

    Sid Guest

    Normální hráči také vědí co píší. Mimochodem už dlouho jsem v hře neviděl to co ty nazýváš "normální akcí" :)
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  4. Killer a david: Ale když akce probíhá není to tam napsané akce může probíhat hodinu i treba 3 hodiny

    treba spaceball je dnes psan na 20:00 - 22:59 takze netrva hodinu

    ale teď tam je napsano jenom nazev akce a skore... Ja myslel že když se přihlasim uprostřed akce tak tam je vidět jak dlouho este bude
     
    Naposledy upraveno: 31/12/13
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Pro mě hloupost,nevím,jak si na něco takového přišel :)
     
    °~ĐaViĐ~° tohle ocenil(a).
  6. Nechápu co je na tom návrhu špatného. Určitě by to tak minimálně 50% hráčů uvítalo a ten zbytek by si toho prostě nevšímal.
    -
    Já jsem byl třeba na prášky z toho když byl scoremagedon. Protože nejsem elite ani ze slabší poloviny, tak to spočívalo prostě jen v tom, že přiletěl FEG a dal mě na tři hity. Hlavně že BP píše, že to můžu jednoduše ignorovat, ale ignorovat že když odletím metr od potru tak instantně umřu a to 5 × po sobě je docela těžký.
    -
    Myslím že už vám ani nemusím vysvětlovat, proč bych chtěl jasně vidět za jak dlouho to utrpení (především u scoremagedonu) skončí.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Casova dlzka akcie je zobrazena vzdy pred danou akciou,samozrejme niektorym hracom,co pozabudli na akciu alebo ju prehliadli by bolo isto vyhovujuce,keby sa aj pocas akcie zobrazoval cas trvania celej akcie.Ale hrac moze vyuzit chat a spytat sa ostatnych,aby mu poradili,do kedy akcia trva,ak ma pristup na chat.Pripadne aj na dalsich komunikachnych prostriedkoch sa to moze spytat.Ja osobne to za nejak extra dolezite sice nepokladam,ale nevadilo by mi to v hre,pokial to chce vela dalsich hracov ;)
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Když je akce která mě nebaví, tak vypnu hru, nebo letím někam kde se nekoná. Např. lovím piráty. Když se držíš u portu a někdo na tebe zaútočíš stiskneš na klávesnici J, portneš se a máš klid.
     
  9. Sid

    Sid Guest

    Spartakus ono kdyby jsi četl co vůbec psal, tak by ti možná došlo, že jen stisknout J trvá déle než-li jeho životnost na mapě :)

    Prosím vraťte se k tématu a neodbočujte prosím.
     
  10. Tady jde o to, že pod tím živě by byl napsán čas konání akce. Třeba někoho akce nebaví tak se nemusí ani hlásit na mapu..
     
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud tě dotyčná akce nebaví,tak využij skupinovou bránu nebo klasickou bránu,a basta fidli. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.