Návrhy Zobrazení jména hráče který nám sestřelí peta...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Houbissek, 4/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Aplikovat změnu do hry?

  1. Ano

    70 hlasy(ů)
    73.7%
  2. Ne

    25 hlasy(ů)
    26.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Navíc spousta hráčů má nicky, které se ani nedají pořádně přečíst, takže pokud ho nenakliknu, nebo se mi nezobrazí v deníku, tak ho prostě už nenajdu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. JIR-com

    JIR-com User

    Myslím si že pro některé hráče je anonymita důležitá. (PETi většinou mají jen štít a sou snadný cíl za hodně velký bonus.)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. 555m555

    555m555 User

    no já bych byl pro,pety nestřílí jen elitáci na pld,častokrát ti tam pet sundá nějakej slabej pomalej hráč kterýmu muj pet bere před nosem,a kdyz je kus od tebe tak koho máš jít srovnat když nevíš kdo to byl? :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané neodbáčaj prosím od témy.
     
  5. Tento návrh se mi líbí , u když je trochu zbytečný . Samozřejmě že bych byl rád , kdybych mohl vědět , jaký pacholek mi sundal peta ale i když by tento návrh neprošel , tak je to poměrně dobrý nápad :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Velmi dobrý nápad. Především bez dalších řečí, kde a jak se to využije: Měl by být nějaký jednotný systém - někdo sestřelí mě, vidím to; někdo sestřelí mého PETa, měl bych to vidět také (PET má zajisté kamery apod. když umí tolik věcí dělat sám).

    Využití je hlavně na pld, pravda, ale to nevadí a ikdyž sbírám s petem (nejsem afk), tak na něj vždy nevidím. A když vidím jen tak okrajem, že se tam někdo mihl při zničení mého PETa, tak pak mám velké dilema typu: "hmm, tahle vega s apisem vypadá podobně jako ta, co mi asi sundala PETa, mám po ní pálit?" Ano sice by to zvýšilo agresi, ale oplácení je základ systému cti (někdo útočil na mého PETa (nebo mě), já ho můžu beztrestně sundat - pokud to stihnu včas).

    A na tom pld to lidi střílí dost často a řekl bych, že právě většinou to jsou PETy aktivních hráčů - nevím jestli si toho ostatní všimli, ale ten PET sbírá mnohem lépe, když se aktivně pohybuje i hráč - jde o situace, kdy více PETů dorazí na stejný kamen "nastejno" - no a to pak někteří hráči nevydrží, že to jejich PETovi ten můj skoro vždy vyfoukne a sundají mi ho.(pokud se tedy pohybuji, když stojím tak to zas většinou vyfouknou ostatní mě).
     
  7. Také bych to určitě zavedl, ale lépe by bylo kdy někdo předělal téma do jednoho vlákna s tím že by se to jmenovalo něco jako LOG PVP a tam by se psalo koho jsi sestřleil a nebo kdo tě sestřelil a včetně toho peta a třeba aji typ lodi kdo tě sestřelil a koho sis sestřelil netvrdím že každy je schopen totiž sejmout za 2 min 10 hráčů takže může ten popisek být obsáhlejší a nějakou historii třeba poslední 3 sestřeli i po relogu jinak třeba posledních 10-15 sestřelů či smrtí nebo zničení peta. Já být vámi tak bych to přepracoval do této podoby. Děkuji za pozornost :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.