Zosilnovac z normalnych NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Kaperko-, 2/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ahojte, vie mi niekto vysvetlit ako je mozne ze som ziskal zosilnovac z normalneho bieleho Kristallona? Doteraz som mal za to ze padaju len z uberNPC.

    02.09.2014 - 15:57[​IMG]Zničil si loď votrelcov typu Kristallon.
    [​IMG]
    02.09.2014 - 15:57[​IMG]Získal si Zosilňovač regener. štítov (1 hod.).
    [​IMG]
    02.09.2014 - 15:57[​IMG]Dostal si 180 cti
    [​IMG]
    02.09.2014 - 15:57[​IMG]Dostal si 35841 BS

    Nevzal som ziadnu bednu ani nic, nabehol hned po zniceni krysy
     
  2. Gelda

    Gelda User

    Je to nějaká novinka od BP po restartech v nedávné době. ( Nejspíš jelikož dříve se to nedělo ) Nevím či to je záměr nebo nějaká chyba ale stává se mi to taktéž. Na normálních mapách jen ojediněle ale v bráně kupříkladu mi boosterů padá poměrně dost. Bohužel mi pořád padají ty jež nepotřebuji tak to už nesleduji :D
     
  3. Korben

    Korben User

    Nejedná sa o žiadnu novinku. Padajú už hodne dlho a písalo sa o tom aj na starom fóre, ale nechcite aby som to tam hľadal. :D
     
  4. Korben, dosť som chodil aj na staré fórum, ale táto téma mi asi nejako utiekla, pretože viem že padajú z Boss a Uber NPC ale o normálnych som nečítal nič. tak ak budeš mať chvíľku voľného času skús to prosím nájsť ;)
     
  5. Korben

    Korben User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Nejednalo sa o tému, jednalo sa o príspevky v nejakej téme. A naozaj to padá už dosť dlho. ;)

    Edit: toľko času nemám ani keby som sa roztrhal. :D
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Naposledy upraveno: 2/9/14
  7. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. vďaka už som múdrejší ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Dakujem, stacia mi tieto odpovede
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Povazuji za zodpovezene. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.