zprávy z aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gelda, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gelda

    Gelda User

    Zdravím vás...

    Chtěl bych vás slušně požádat o jakoukoliv radu a pomoc ohledně zrušení zpráv z aukce. Opravdu je neúnosné mezat desítky zpráv denně o přehození na aukci zejména když je mi tato informace skoro k ničemu a hlavně když je herní systém zpráv nefunkční a zprávu si prostě nepošlu nikomu tak nevidím jediný důvod proč bych měl nějaké zprávy dostávat od aukce...

    Je to velice obtěžující a BP tím způsobuje že herní zprávy prostě číst nebudu a když mi tam pak příjde cokoliv jiného nežli aukce patrně to nikdy nezjistím protože odmítám 10x za den jít a smazat několik zpráv o tom že mě někdo přehodil.

    Velice děkuji za jakékoliv rady a případné již užité předlohy jak takový problém řešit.

    Nick: Gelda
    server : CZ3
    Id: 94330640
     
  2. Mě to přijde jako velice úžitečná věc...
    a podle mě by stačilo jenom když by sis ty zprávy nemazala, protože máš určitej počet zpráv a to když přesáhneš tak by ti podle mě nic nemělo chodit...
    ale nezkoušel jsem to...
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    maž ty zprávy jednou denně hromadně. ve zprávách přibyl nový filtr "aukce", takže stačí ho použít, dát zaškrtnout vše a smazat.
     
  4. Musela by tam být možnost to vypnout, já jsem rád, že mi chodí.
     
  5. Gelda

    Gelda User

    Ano sice si mohu smazat zprávy hromadně ale proč mi maj nějaký chodit ? Já o to prostě nestojím, obtěžuje mě to a nechci to... Potřebuju se toho zbavit a potřebuju poradit jak toho dosáhnout a ne vaše názory na to že se vám to líbí... To mě vůbec nezajímá a řešte si to v někde ve volné diskusi prosím... Já se tu snažím vyřešit problém...
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Gelga nedělej hysterku, trochu klidu by neuškodilo. zatím ta možnost není, takže to budeš muset ignorovat.

    Btw: napsal jsi do sekce obecné dotazy, každý má právo se vyjádřit.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gelda - momentalne nie je moznost vypnut spravy z aukcie,ci bude niekedy taka moznost,to ti nevieme povedat zatial.Pouzi filter na spravy z aukcie a vymazes ich vsetky a ostanu ti tie ostatne len.

    Este nejake otazky k teme?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.