Zprávy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 31/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, dá se nějak poslat osobní zpráva lidem, když mi jejich profilová stránka hlásí "Tento uživatel omezuje okruh lidí, kteří mohou zobrazit jeho/její kompletní profil."? Třeba u modů mi to hlásilo vždycky. Ptám se proto, že když třeba někde dojde k nepochopení a v jeho důsledku k uzavření vlákna, tak aby hráč mohl tomu konkrétnímu modovi napsat, aby téma znovu otevřel. Nebo když diskuse odbočí od tématu, jako se nám to povedlo v Aukce a nic ???, aby nedocházelo k OT znehodnocení vlákna, ale dořešení přes osobní zprávy.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Na fóre je každého právo povoliť si alebo nepovoliť komentáre v profile. Moderátorom sa to odporúča z dôvodu, že by to bolo zaspamované alebo plné nadávok, dosť, že to je v témach.

    V danej téme si bol strojcom OT ty. Miesto toho si si mal slušne založiť novú tému v diskusnom kútiku a spýtať sa na tvoju otázku s posielaním na podporu a správania sa na fóre. Odpoveď by si určite dostal a nepokazil by si spoluhráčovi tému.

    Ak máš otázku ohľadom prác, bodovania či pravidiel na fóre, na to je tu téma Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre.

    Nevidím dôvod niečo riešiť osobne, ak je to otázka ohľadom fóra pýtaj sa to na fóre. Alebo máš problém s nejakou osobou (moderátormi) a cez riešenie pravidiel to len kryješ? Dúfam, že nie.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Big_Bass - keby bolo mozne pisat moderatorom,tak by nas hraci doslova bombardovali roznymi spravami a neraz nezmyslami,pretoze by sa nepytali na fore,ale pisali by to nam.Ak hraci pisu v teme OT,tak im to moderator zmaze,pripadne im nadeli trest,ak je to uz moc.Tema sa len tak neuzavre,len ked sa autor uz viac nevyjadril,hraci tam tvoria vo velkom len OT alebo moderator uzna za vhodne,ze tam uz nie je co riesit,kedze otazka autora temy bola zodpovedana.
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Kubino děkuji za odkaz, tohle jsem ještě nečetl. Další podněty k danému tématu tedy vložím do diskusního koutku.
    Co se týče problémů s lidmi a nejen toho, jsem z těch lidí, kteří všechno říkají/píšou na rovinu, rozhodně to nebudu krýt za diskusi o pravidlech.
    Na bombardování zprávami jsem nepomyslel, teď už chápu, proč nejde psát modům.
    Nemám tedy k tématu další otázky.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dalsie otazky/podnety smeruj teda do danej diskusie.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.