zprávy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kibubumaster, 7/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim,
    vyskytl se mi problém, kdyz chci odeslat nejakou postu, tak mi to vyhodi: Vyskytla se neznámá chyba. Restartuj systém zpráv kliknutím na možnost „OK“.
    Nevite prosim co s tim?
    Diky za odpoved
    Kibubu
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    ono to občas takhle zlobí, asi je ve vesmíru špatný spojení :D
    Zkus obnovit stránku popřípadě se odhlásit a znovu přihlásit.Pak by to mělo být už v pořádku
     
  3. porad mi to nejde :( a jeste jsem si vsiml, ze mi nejde ani psat zpravy v klanu :( zkousel jsem uz snad vsechno :/ prosim poradte jeste nekdo
     
    Naposledy upraveno: 7/8/14
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Z popisu problemu o par vetach jde tezko poznat v cem muze byt problem. Dodej vse potrebne podle linku: Vzorovy priklad nahlaseni technickeho problemu ve hre. Zkus promazat cache (pokud nevis jak, klikni TADY), zkontroluj si jestli mas vse aktualni. Vloz sem i server a ID uctu o ktery se jedna.
     
  5. pajik89

    pajik89 User

    mam podobný problém nejde mi psát naskočí mi tam authorization failed přeloženo že se nezdařila autoryzace.Co stím?už je to asi 4 den. me id 101166190 server evropa (východ) 19 jinak nevim co připsat děkuji za odpovět.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    pajik89 nemyslis nahodou chat? Tady se resi odesilani soukromych a klanovych zprav.
     
  7. Korben

    Korben User

    pajik89 tvoj problém je úplne o niečom inom a nepatri do tejto témy.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.