Oznámení Zruseni banu na chat dekuji

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -KonKy-23-, 15/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    Dobry den chci se zeptat zaco jsem dostal ban na 2 dny ... dekuji za odpoved pan Kratos si myslis jaky to je frajer kdyz mi da ban za to ze sjem napsal jak trapny ?? ....

    ale nic tohle tu resit tedka nebudu nejdriv chci vyresit hlavni ucet proc mam zabanovany na chat 15.07.2017 v 20:06 jsi byl zabanován na 2 dnů. 17.07.2017 v 20:06 se můžeš opět přihlásit. dekuji za odpoved

    server :CZ3
    ID :85946897
    Nick :™Đεviℓ™[eVo]
    neco jsme septal ale ze bych opchazel system to mi neni znamo prosim o zruseni banu a abyste si trosku uklidnili pana kratose dekuji

    kdyz napises slovo trapny nikdy zato ban nebyl pan kratos mi zato dal ban zase na 2 dny na mensi ucet ..... jak ubohe a mstive copak pan se vyspal spatnou nohou ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Bany se řeší v sekci CHAT podle pravidel,napiš to tam,tady to nikdo řešit nebude.
     
  3. svi1

    svi1 User

  4. -KonKy-23-

    -KonKy-23- User

    no ja jsem tam psal ale nic tam neni vydet ...
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -KonKy-23- - tam vidis len svoju zalozenu temu, dalsie temy vidi len moderator, ale ostatnym hracom sa to nezobrazuje.

    Tuto temu uzatvaram, kvoli zlej sekcii.

    LOCK!
     
    Naposledy upraveno: 15/7/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.