zrušenie učtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem klapko222, 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. klapko222

    klapko222 User

    Odchadzam do zahranicia na dva tyždne a nevem ci budem mat pristup na net tak sa chcem opitat nezrusi sa mi ucet ked budem dva tyzdne neprihlaseny ?? bol by som nerad. a ete sa chcem opitat ci sa mi nezablokuje ucet ked budem prihlaseny doma na slovensku a po par hodina sa prihlasim niekde v prahe ???
     
  2. klapko222 nemusíš se bát, po dvou týdnech ti účet nezruší. Bigpoint může smazat účet až po měsíci neaktivity, ale ani to normálně nedělají :)
    A za to že se přihlašuješ z různých míst taky není na ban, jen na tvou vlastní zodpovědnost, kde se přihlašuješ..
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Hranica kedy ti môže byť účet zrušený je 4 týždne od upomienky, t.j. 2 týždne tvoj účet zaručene v klude prežije ;)
     
    klapko222 tohle ocenil(a).
  4. klapko222

    klapko222 User

    diky moc to ma potesilo :) a stym prihlasenim to je ako nemozem dostat ban ??
     
  5. klapko222 nemůžeš, akorát by sis měl dávat pozor když se přihlašuješ např. v kavárnách na veřejné wifi apod. může se stát že moniturují hesla, nebo se zapomeneš odhlásit, na veřejném/cizím PC nikdy nevíš jestli tam není nějaký keylogger, apod.
     
    klapko222 tohle ocenil(a).
  6. klapko222

    klapko222 User

    ok dakujem velmi pekne za odpovede
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Kubino

    Kubino Guest

    klapko222 riešiš, že sa 2 týždne nebudeš môcť prihlásiť a potom čo sa stane, keď sa prihlásiš v prahe? Nejak si protirečíš.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.