Návrhy Zrušenie vyskakovania obrázku pri klikani EE.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elias[BBB™], 20/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Súhlasíte s mojim návrhom?

  1. Ano

    11 hlasy(ů)
    78.6%
  2. Nie, nepáči sa mi to

    2 hlasy(ů)
    14.3%
  3. Som nestranný, nijako sa ma to nedotkne

    1 hlasy(ů)
    7.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj hráči :)
    Môj návrh je jednoduchý a to zrušiť toto : [​IMG]


    Toto okno je podla môjho názoru uplne zbytočné priam je navyše. Nepoznám žiadneho hráča ktorý by toto okno "používal". A naviac spomaluje klikanie GG nakoľko je dosť hráčov ktorý klikajú EE po jednej no nakoľko je tam toto okno tak sa to neskutočne spomaluje. Keď sa v tomto okne generuje obrázok : [​IMG]



    Výhody:
    Pre hráčov: Rýchlejšie a zároveň plynulé klikanie EE do brán nakoľko sa nebude generovať obrázok.
    Pre BP: Žiadne


    Dopad na hru: žiadny

    Nevýhody:
    Pre hráčov: Nemôžeme si pozrieť čo nám pri klikaní padlo v obrázkovej verzii :D
    Pre BP: Žiadne
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tam máš také 2 šípky vedľa kliakcieho buttonu ktoré ti zatvoria to okno predsa.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Jessie to mi je jasné to okno mam otvorené len kvôli tomu aby bolo jasné o čo ide lenže to okno aj keď je zavreté ten obrázok sa tam generuje a ty musíš približne sekundu čakať kým môžeš urobiť ďalší klik čo zatiaľ keby to tam nieje môžeš bez prestávky klikať rýchlosťou akou chceš :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Keďže pracujem v obore podobnom čo sa zaoberá takýmito vecami, myslím, že BP to tam má naschvál, systém musí vypočítavať akú odmenu ti za klik má dať, čo môže trvať nejakú chvíľku a predpokladám, že to chceli zakryť troška práve touto animáciou. Niekedy dávno ak ma pamäť neklame 5-6r do zadu sa to klikalo rýchlo teraz asi keďže je toho viac a systém je náročnejší to má nejakú čakaciu dobu

    skúšal som práve klikať a vychádza to na 2-3s každý jeden klik rovnako. Ak by klik bol spomaľovaný výkonom počítača alebo internetu tým, ako vravíš, že sa musí dlhšie načítavať obrázok, tak by tá doba bola rôzna.

    Samozrejme to len hovorím svoj laický postoj k tomuto, možno, že nejaký skúsenejší developer alebo človek čo do toho vidí viac vie prečo klik trvá pár sekúnd.

    Samozrejme rýchle klikanie by bola výhoda :D ale už som si zvykol na takéto klikanie
     
    bhagira22, -baghira2- a elias[BBB™] tohle ocenili.
  5. Jessie, keby mal vypocet jedneho kliku trvat tak dlho, tak by na to museli mat server postaveny na Sinclair ZX Spectrum. Alebo inak. Ak jeden klik trva 2-3 sekundy, kolko by mal trvat 100-klik? 200-300 sekund? To urcite nie. 100-klik totizto trva presne rovnako ako 1-klik. Problem nebude v generatore nahodnych cisiel, ale v niecom inom. V com to si nedovolim odhadnut. Nemam zatial ziade vnuknutie. ...mozno je to v tej animacii o ktorej je tento prispevok.
     
    bhagira22, -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Kto vie no, nevidím do toho taktiež, môžem to samozrejme sa pokúsiť zistiť a uvidíme, ale už som sa pýtal ľudí a zatiaľ mi tiež nikto nevedel povedať :)

    Dam si to do plánu vecí, ktoré by som chcel skúsiť zistiť alebo nájsť riešenie pre.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Samotné okno nieje príčinou rýchlosti klikania v bránach. Okrem toho klikanie brán nieje paintball a časová odozva bola vždy a práve preto bolo zavedené viacnásobné klikanie a je jedno či je klik jeden, alebo 100, odozva je rovnaká.
    V minulosti sa v GG, na ľavej strane menil obrázok a generoval sa box a tak isto to trvalo nejakú dobu. Tá doba má svoje opodstatnenie. Nie len že sa generuje obsah , ale tak isto sa robí zápis.

    Tak že klikanie kadenciou samopalu vzor 24 nebude. :D



    Pre osvieženie pamäte, stará GG.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/4/16
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.