zrušili ste mi účet za neaktivitu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ★Gαlαxy•Huηтεя★, 2/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím! Zrušili ste mi účet lebo som nebol na ňom aktívny a chcem ho späť meno je -»ŞιŁ√εя•†•Kιŋg«- .Za pochopenie ďakujem! Dúfam že sa s tým dá niečo urobiť.
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Bylo by dobré sem vložit ID daného účtu, následně tě pravděpodobně moderátor odkáže na podporu hry.
     
  3. Gelda

    Gelda User

    :D Zbožňuju tyhle vlákna se slovy " chci zpět, sebrali jste mi, ... ". Frčím pro popcorn a počkám si jak to dopadne. Ale co pamatuji podobné případy tak účty se tuším mažou. A je to i ve VOP.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ★Gαlαxy•Huηтεя★ - pravidla hovoria jasne,pokial sa hrac neprihlasi aspon raz za 4 tyzdne na svoj ucet,tak moze byt jeho ucet deaktivovany.Vo svojom poste si si aj sam odpovedal,ze si nebol aktivny :rolleyes:
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Ja to nebyl,ale BP urcite. Jen se mi podle toho nicku nezda ze by to bylo za neaktivitu. Tam bude neco jineho. :D
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  6. Dá sa to aktivovať späť?
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Už jsi dodal to ID?

    Btw: vyznačím ti důležitou větu od našeho GA:
     
  8. prepáč neviem ho a neviem čo tam bude
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    ,,To smrdí,, zaštěkal punťa a utekl...No koukni si zda nemáš ID v emailu na kterém jsi měl aktivovaný učet zda tam nemáš starší jednání s podporou,potom koukni třeba i staré forum kde si mohl zadávat své ID do postu nebo podpisu...
     
  10. Timanris

    Timanris User

    Staré fórum už nefunguje..
    Ještě se mužeš podívat jeslti sis nedělal nějaké screeny nebo videa.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    ★Gαlαxy•Huηтεя★: Ještě je tu možnost dodat aktuální nick ve hře a server, na kterém hraješ. Nevím jaký nick jsi uvedl ve svém prvním příspěvku, zda herní nebo ten, kterým se přihlašuješ.
     
  12. -»ŞιŁ√εя•†•Kιŋg«-, prihlasoval som sa aj hral som na takom mene a hral som na serveri globálna europa 3 bol som mmo level bol 18 a bol tam centaur a apis
     
  13. Korben

    Korben User

    Účet s takým nickom , na servery GE3 mi nenašlo.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    ★Gαlαxy•Huηтεя★: Jsi si tím herním nickem (nick zobrazovaný na mapě) jistý? Nepřidal jsi si tam nějaké znaky? Nepopletl jsi servery? Pokud ne, pak byl účet zrušen.

    P.S: Pokud si pamatuješ orientačně pozici v žebříčku, můžeš se pokusit ten účet dohledat tam.
     
  15. trošku som hľadal správy na fb a našiel som tam ako som posielal profil pilota kamarátovi a je tam meno »Ministry•of•Fun« nakoniec som zmenil meno.. nedošlo mi.. je tam ten apis hrubé 8 iris centaur ako som vysvetľoval na začiatku
     
  16. Korben

    Korben User

    Taký na GE3 je , ale na tom účte sa hrá.
     
  17. výborne :( nechápem kto tam može hrať
     
  18. Korben

    Korben User

    To ani ja , môj účet to nieje. ;)
     
  19. no čo už.. budem sa ho snažiť pozvať a opýtam sa ho čo tam robí
    --------------------------------
    a nemal som v úmysle kradnúť účet a ani nič podobného..
    ----------------------
    diky za pomoc
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/10/14
  20. Korben

    Korben User

    Tak tu by si ho ani nemal ako ukradnúť. Prístupové údaje ti tu nikto nedá. Ak ho má niekto iný, tak musel zmeniť aj email a ak email nezmenil, tak by ti na tvoj email mala prísť možnosť na zabudnuté heslo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.