Návrhy Zrušit možnosti vícefiremních klanů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Altlantis, 20/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro tento návrh?

  1. ANO

    68.8%
  2. NE

    18.8%
  3. Zbytečnost

    12.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Altlantis

    Altlantis User

    Ahoj piloti,jsem tu opět s dalším tentokrát doufám dobrým návrhem..
    Taky určitě znáte to,když s někým bojujete a je silnější,stáhnete se k stanici své firmy a ono se nic neděje..Je to proto že hráči mají s daným klanem tzv PON(pakt o neútočení)Jedním z hlavních důvodů co sem postřehl je to,že daný klan má hráče v jiné firmě a aby se mu dobře lítalo,mají spojka a ponka kde můžou..Proto navrhuji tohle:ZRUŠIT MOŽNOST VÍCEFIREMNÍCH KLANŮ.Je mi jasný že ponka ani nic podobného se tím nezmění ale sníží se minimálně jejich počet.

    Proč ANO?
    Hráči-Větší možnost "útěku" případně pomoci od stanice v boji proti silnějšímu hráči
    Klany-To samý jako hráči
    BP-Nic mě nenapadá


    Proč NE?
    Hráči-Budou se muset rozhodnou co chtějí-klan/firma
    Klany-Menší počet PON=vyšší riziko toho že se stanou kořistí
    BP-Dle mě né moc velký úpravy


    PS: Hra je přeci o 3 firmách MMO,EIC,VRU..tak proč to míchat? 1 klan-1 firma
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. 555m555

    555m555 User

    kdyby se zrušily vícefiremní klany tak se nevyřeší že tě stanice nebude bránit,dyt aspon u nás na cz3 je většina klanů jednofiremní a přesto tě tam většina stanic nebrání,prostě tu má pakty každej s každým .. osobně bych vícefiremní klany nerušil ale zrušil bych takovému klanu firemní příslušnost-případně udělat pro takové klany bezfiremní logo a mohl by je střílet každej
     
  3. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, ak nemáš výhrady , alebo doplnenie návrhu, tak stačí len hlasovať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Post s nulovym prinosem pro navrh smazan, na tohle staci hlasovani.
     
  5. Altlantis

    Altlantis User

    555m555 taky možnost, mě spíše vadí to že klan jiné firmy má členy všude možně..Pak o čem je tá hra? 3 firmy co bojují o drahocenné suroviny.. Takhle to je aspoň v popisu..Tímhle spojováním se cíl hry ztrácí..Alespoň dle mého názoru.Celkem by mě zajímalo co nato naši administrátoři?myslím návrh jako celek a jeho obsah?!
     
    Naposledy upraveno: 20/3/15
    bhagira22, -baghira2- a sadild2 tohle ocenili.
  6. JZD

    JZD User

    Altlantis
    Pokuď hráči maj jednou pon a chcou ho mít tak to co jsi napsal nepomůže a myslim že je to každýho věc pokuď se ti to nelíbi tak vyhlaš war
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Navrh nic nevyriesi, hraci sa rozdelia do firemnych klanov, poslu si spojka a budu si nadalej pomahat.

    Kazdy hrac si moze slobodne vybrat komu bude pomahat a nikto mu to nemoze zakazat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. lamiX

    lamiX User

    Pravda, že darkorbit už není o MMO vs. EIC vs. VRU ale o Top klany vs. zbytek serveru. Já bych zrušil smíšené klany a spojka/PONka mezi firmami. Tím by se hodně vyřešilo. No BP tohle už řeší, ve FAQ zmínili že eventem dominance zkoumají náklonnost hráče k firmě. No jak event probíhá víme všichni :) Místo toho, aby mezi sebou firmy nelítostně zápasily si klany bóje navzájem zabírají, o spaceballu nemluvě.
     
  9. PaiMei

    PaiMei User

    Nedávno jsme řešili "strategii" diplomacie v klanu. A shodli jsme se, že spojka a ponka mezi klany naší firmy jsou zbytečná, jelikož z logiky věci by jsme měli být zajedno. A spojka s nepřátelskou firmou bourá podstatu hry. Nakonec jsme se rozhodli nedávat ani ponka mezi firmami. Možná je to staromódní postup, ale co.
    Na druhou stranu, ani zrušení spojek a ponek nezabrání tomu, aby se hráči a klany různých firem nestříleli. Popravdě i já mám kamarády u druhých dvou firem a nestřílím je, spojko nespojko.

    ------------
    edit: lamiX ohledně dominance, u nás na CZ3 se to tedy řeže docela dost, docela to začíná bourat právě i některé kamarádské vztahy, kdy někoho znám, normálně ho nestřílím, ale on v rámci svých klanových pravidel musí střílet mě. To je potom dilema :).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. lamiX

    lamiX User

    Možná teď když jsou demaneři a všichni chtějí boxy, ale když byly jen bóje tak jsem tu "epickou" bitvu mezi firmami viděl na vlastní oči :D
     
  11. Altlantis

    Altlantis User

    Tak jak to teda bude z návrhem?Bude předán na BP,nebo je jen tady na forku? prosím o odpověď pouze adminy.Díky předem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Tenhle návrh sám osobě nic nevyřeší. Když už tak bych to doplnil, tak ať jsou diplomacie možné jen mezi klany stejné firmy. To znamená, že by se nemohlo poslat spojko, PONko ani war do cizí firmy.
    Ony by stačili dvě věci. Zakázat diplomacii mezi firmama + každý klan si musí zvolit zda bude VRU, EIC, MMO a mohli by vněm bejt jen hráči firmy, kterou má zvolenou.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.