ztracená hodnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †ƑℓαŦяσИ†«CZ», 16/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, měl jsem hodnost šéf seržant a po koupení nové lodě mám zas astronaut začatečník... Stalo se to už někomu? Kdyžtak prosím poradtě.
    Děkuji za odpovědi
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kazda lod ti pridava nejaky pocet RB(rankingu).To sa nasobi x 1000.

    Za každou loď máte určitý počet bodů do výpočtu hodnosti.

    [​IMG]

    Este nejake otazky?
     
  3. jo to ja vim ale ja už nějakou hodnost měl a ted jsem ji ztratil... to o ni mužu přijít?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Samozrejme,ze hodnost mozes stratit a teda,ze klesnes na nizsiu,ked si napriklad neaktivny a hraci s nizsou hodnostou su aktivnejsi,tak o nu prides alebo pokial si das lod,ktora ti da menej bodov do RB,tak pri nizsich hodnostiach to moze zavazit.
     
  5. prodal jsem goliathe (omylem) a pak jsem jej znova koupil, no a jak jsem jej koupil tak jsem klesl na zacatecnika... takže to je tím?
     
  6. Nejspíš ne, jak psal Punisher, u malých hodností to může hrát roli, ale aktivní hráči neustále zvyšují RB, tím pádem hodnoty RB potřebných na další hodnost rostou. Pokud chceš získávat více bodů, lítej s desingem na čest nebo body zkušeností, plň úkoly, buď víc aktivní.. :)
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    To je nesmysl,aby si prodejem golíka šel s hodností dolů.udělej údržbu pc a uvidíš,že bude vše ok.
     
  8. tak jo. Děkuji
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Vyřešeno,uzamčeno,LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.