Ztráta galaktické brány bety po restartu (žádost)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Iron-Hane, 10/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iron-Hane

    Iron-Hane User

    Dobrý den,
    Minulý čtvrek 6.2.2014 jsem byly v GG betě u vlny protegitů. Asi tak v polovině nadešel nečekaný restart serveru, sice jsem byl asi 2 minuty předem upozorněn ale tato lhůta mi na dokončení nestačila. A jelikož jsem v betě poprvé tak jsem nevěděl co se po restartu stane tak jsem se ihned po restartu snažil znova obnovit spojení (z herního okna) To se mi asi na druhý pokus podařilo a objevil jsem se opět v betě. Tam na mě vyšly nové vlny protegitů a po chvíli (cca 2-3 minuty) jsem byl serverem vyhozen a po opětnén zalogování jsem byl ovšem mrtvý. Jejikož to byl můj poslední život tak mi brána zmizela; a to je cílem mého dotazu. Je nějaká možnost betu zpět získa po tomto (pro mě nepovedeném) restartu? Už jsem v ní nechal asi 50 tisíc munice x2 a asi 7 tisíc munice x3 nepočítaje rakety plt-2021 taky ty hodiny na paladiu. Tak jsem teď v podstatě na sebe naštvaný že jsem ztratil hromadu munice a tolik důležitá odměna se nakonec nekonala. Na podporu jsem již psal, kde mě v odpovědi přišel pouze strojový e-mail s řešením do 48 hod. A bránu sjem samozřejně nedostal. Tak bych se chtěl ještě zeptat jestli existuje nějaká možnosta že bych ještě bránu viděl po tom (pro mě neúspěšném restartu). Osobně si myslí že kdyby restart neproběhl tak by ten zbytek trotegitů nebyl žádný problém.
    Předem děkuji za odpovědi.

    Ping test na Franfurkt: ping 26ms, jitter 16ms celkově B s hvězdičkou.
    Speed test na Franfurkt download 5 Msps upload 0.5 Mbps. Oboje testováno u vodafonu.DE

    Flash player: You have version 12,0,0,43 installed.

    Prohlížeč: Mozzila Firefox 27.0 32-bit

    Jinak 32 bitový win. xp. a hraji na cz3.
    (Doufám že jsem vše uvedl správně a zvolil správnou sekci)
     
  2. Korben

    Korben User

    Iron-Hane Ak ti brána vrátená nebola , tak tu na fóre ti ju určite nevrátime. Brány vracia len systém na základe kontroly a práve 3 životy boli zavedené práve pre prípadné problémy v hre.
     
    -CONFORT- tohle ocenil(a).
  3. Iron-Hane

    Iron-Hane User

    A žádný jiný způsob opravdu neexistuje. Byl sem tak natěšenej že dám svoji první betu Když jsem ty protegity tak střílel a zbývala jen taková ta hrstka co už ani pořádnej dmg nedává když přišel ten restart a disconnect. Stačilo by mi max. 15 min. navíc před restartem a bylo by to tam. Jinak po sestřelu jsem se odlogoval a další přístup server odmítal alespoň na 25 min. Tak nevím proč mi ji systém nevrátil. (předpokládám že po tom disconectu server nejel takže by chyba neměla být na mé straně:() Ale asi s tím už nic nenadělám. Akorád škoda té munice a času na paládku.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    On je problem ten ze pri restaru te to vyhodi z brany a neprijdes o zivot.
     
  5. Iron-Hane

    Iron-Hane User

    po restartu jsem se objevil opět v bráně a šly na mě opět nové vlny. a když sem se koukal ke kamošovi (hráli jsme vedle sebe) tak už se mu nešlo znova zalogovat a pak mě to vykoplo a pak už se ani mě nešlo zalogovat
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Iron-Hane - pre taketo pripady ma hrac k dispozici 3 zivoty.Nuz o vsetky si urcite neprisiel v dosledku restartu,navyse to behom neho vyhodi z brany ako uviedol kolega.Dalej nevidim nic na riesenie,kedze autor odpoved dostal.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.