ztráta lf4 full upgrade

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 25/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nazdárek,včera jsem přehodil full ae na golíka dneska jsem se vrátil na ae a zjistím že mám místo 30ks lf4 na 16lvl jenom 29 co stím vše prohledáno jak v invetáři tak po lodích nikde není ani po resetu hry a ccleaneru poradíte??
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. Warden

    Warden User

    -*Ťapíík*-: A neupgradoval jsi nějakou LF4 v montáži na hyperplasmoid nebo jinou novou LF-4?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. HANK-MOODY

    HANK-MOODY User

    Lze upgradovat na Hyper, Parity a na Magma i upgradovanou LF-4.
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  4. Tak jsem si to omrkl a máte pravdu, omlouvám se za nepravdivé info. Nějak jsem měl zafixováno, že lze použít jen standartní LF4 :).
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*Ťapíík*- - nemohlo sa stat, ze si ju nechal napriklad v PETe alebo inej lodi? Otvor si hangar---> Inventar ---> Zbrane a tam by si mal mat vsetky LF4. Pripadne skusal si pouzit ozubene koliesko na mazanie konfi z tej lodi, ktorej si vyberal naposledy vybavu?
    Aj upgrade LF4 sa daju uz zmontovat na nove LF4.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Wardene kontroloval jsem to a zjistil jsem ještě jednu chybu a to že v inventáři mám magmadrill z kalendáře min měsíc ale v upgrade taky není jinak poslední upgrade jsem dělal cca měsíc a hlavně včera jsem byl full a dnes už ne :(

    V inventáři právě jen 29 tím jsem začínal pak vše prošel růčo prostě není
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    -*Ťapíík*-: Magmadrill, hyperplasmoid a paritydrill se upgradovat nedají, proto je na stránce upgrade nenajdeš. Kolik máš celkově (i neupgradovaných) LF4?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. momentálně v inventáři 42 lf4 ale nevím kolik jsem jich měl včera nějak je už nehlídám až na ty 16lvl
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    -*Ťapíík*-: Věř mi, že LF4 nemůže nemizet. Dřív ano, dnes ne. Od doby co znemožnili jejich prodej, se nikomu nezmizela. Dle mě jsi buď neměl upgradováno 30, ale 29 laserů nebo jsi musel v montáži omylem smontovat upgradovanou LF4 na jednu z těch nových LF4. Nevím, jak bych ti pomohl, pokud jsi si jistý, že se ti opravdu ztratila, můžeš zkusit napsat na podporu, ale moc bych tomu šanci nedával.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Je to to bohužel tak písnu na podporu nemám co ztratit díky za radu a ještě včera jsem dával gola a zůstalo v petu i jedno volné místo bez lf4 a to jsem tam měl jeden magmadrill z akce což je 43 lf4 + ta z akce a jedno místo prázdné a zase nejsem uplný moula počítat ještě umím
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    -*Ťapíík*-:Zkus to a uvidíš. Už vědí, že napíšeš.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Ahoj nevím jestli na to koukla podpora ale o půlnoci lfka z5 v inventáři takže dobrý a Díkes za pomoc :D
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.