Ztráta progresu v úkolech

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 5/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Několikrát se mi stalo, že se mi ztratil progres v úkolu a to i opakovaně a hlavně při úkolech typu: popořadě. Zde na foru posíláte lidi na podporu a odpověď z podpory je , že to předali a tiket se uzavře. Uplynulo pár měsíců a výsledek je nula.
    Jak mám tedy zjistit jako hráč, jestli je to pravda a jestli s tím něco dělá nebo nedělá BP?
    Mám ty úkoly dělat znovu, nebo se i dozvíme nějakou zpětnou vazbu od našeho provozovatele hry?
     
  2. Korben

    Korben User

    Nijako to nezistíš a nezistime to ani my, pokiaľ z BP nepríde informácia o oprave. Jediné čo vieme je to, že to je nahlásené a už je len na BP, kedy to opravia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak potom nějak nechápu jednu věc, proč mám něco hlásit, když výsledek je stejný i kdybych nic nehlásil.
    Takže pokud se mi něco podobného zase stane ve hře, tak se půjdu v klidu projít do lesa a tam si zařvu z plných plic.....
    P.S. A nemůžete se tam prosím pozeptat, jestli o tom vědí a co s tím budou dělat?
     
  4. Perňa

    Perňa User

    Najdi problém --> předej ho buď na podporu/fórum --> Oni to možná předají na vyšší nadřízené --> vyššímu nadřízenému to skončí v emailu ve spamu ;)
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Keď sa chyba nahlási, napíše tam vývojár, ktorý oznámi, že chybu evidujú avšak je už len na nich, kedy sa problémom začnú zaoberať. Po celú dobu je problém otvorený a až po oprave zmenia hlásenie na ukončené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ja dostal odpoved takovou ze už to je opravene , a pry by se problem nemel vyskytovat vubec :D:D:D
    žádna kompenzace , nic od vyvojaru nebude . postup si mam nahrat znovu :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    PaRazZziTeK, To budeš mať informáciu asi z discordu. Oficiálne stanovisko nám neprišlo, inak by to bolo v oznamoch. No po spájaní serverov a pridaní podľa mňa zbytočných vecí do hry, sa momentálne ničomu nečudujem. Momentálne je v hlásení 207 problémov.
     
  8. Ahoj Korbene . Bohuzel to mam napsane na emailu od podpory jelikoz jsem je otravoval pravidelne kazdy mesic co s tim hodlaji udelat, na discord nechodim .
    Uz pred koncem roku to bylo pry opravene .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    No vidíš, tak zas to išlo oblukom a bez ofika:mad:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ja som si pre istotu začal robiť screeny dôležitých úloh, no aj tak by mi to asi nepomohlo vzhľadom na to ako sa všeobecne správajú k hráčom. ;)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial toto treba riesit na podpore hry. Oni to nahlasia a uz kedy sa tomu povenuje vyvojar, tak to uz nevieme povedat.

    LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.