Podpora Ztrata uctu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem tomruza, 28/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomruza

    tomruza User

    Ahoj muze mi nekdo poradit co se stalo prosim? Hral jsem dnes bez problemu na 4-5 hodnost plukovnik vybava full prometheus po 2 hodinach pauzi znova zapnu ucet a jsem uplny zacatecnik bez vybavy vse je pryc udaje od uctu mam jen ja nikomu jsem je nikdy nedal Muzete mi prosim poradit dekuji
     
  2. tomruza

    tomruza User

    Jen doplnim ze na starem uctu mam uplne jine ID cislo nez na tomto kde nemam zadnou vybavu
     
  3. Perňa

    Perňa User

    Nejsi náhodou přihlášený na jiném serveru ?
     
  4. tomruza

    tomruza User

  5. tomruza

    tomruza User

    Muj stary ucet porad existuje jen me to prihlasi na uplne zacatecnicky ucet se stejnym jmenem ale prihlasovaci udaje jsou stejne
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    podívej se na herní profily podle nicků ve hře a podle herního času zjistíš, že jsi na jiném serveru, protože jinak není možné , aby ti zmizel level a výbava. Prometheusky myslím nejdou prodat ne?
     
  7. tomruza

    tomruza User

    Tak problem vyresen nejspis se mi nekdo dostal na ucet a prepl mi server
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    A nepatříš taky do tohoto seznamu šťastlivců, co někam kliknuli, protože otevřeli mejl a využili nabídku, která je tak výhodná i lákavá a byl jsi zaslepen vidinou něčeho dobrého a snadno získatelného pouze za registraci?
    Jinak obecně platí toto:
    Bezpečnosť účtu
     
  9. .GRIBAR.

    .GRIBAR. User

    Dnes som sa po prihlaseni aj ja ocitol na inom serveri. A nikde som neklikal a nikde sa neprihlasoval.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne odporucam zmenit heslo, pokial sa Vam nieco takehoto udeje a mate pocit, ze sa Vam niekto dostal na ucet. Bezpecnost na prvom mieste predsa.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.